Okunma

iPad İçin Kindle Uygulaması Güncellendi


17 Mart 2012 Cumartesi 16:05
iPad İçin Kindle Uygulaması Güncellendi

Kindle mağazasındaki içeriklere iPad üzerinden erişim ve okuma izni veren gözde yazılım Kindle‘ın 3.0 sürümü çıktı. Bünyesinde yaklaşık 1,000,000 içerik barındıran servis birtakım güncellemelere sahip.

Özellikle Yeni iPad‘e göre düzenlenen uygulamanın göze çarpan ilk özelliği, bulut tasarıma sahip e-kitap kütüphanesi. Kullanıcı odaklı dinamik bir yapı benimseyen yetkililer önceki sürümlerde olduğu gibi sadeliği elden bırakmamış.

Dikkat çeken en büyük yenilik ise, Yeni iPad’in Retina ekranına uygun yüksek görüntüleme fonksiyonu. Üstelik eklenen iki yeni sekme, “Cihaz” ve “Bulut” ile yeni içeriklerin daha kolay ve hızlı bir şekilde keşfedilmesi amaçlanmış.

  • İlgili uygulama için buraya tıklamanız yeterli.

:: Kindle servisini kullanıyor musunuz? Favori içeriğiniz hangisi?
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPad İçin Kindle Uygulaması Güncellendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    uygulama, Türkiye mağazasında iseniz yüklemiyor. USA mağazasında var. nasıl o mağazaya geçileceğini bilmiyorum.

" iPad İçin Kindle Uygulaması Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPad İçin Kindle Uygulaması Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPad İçin Kindle Uygulaması Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "