Okunma

iPad için Office Onun Fikriydi


09 Nisan 2014 Çarşamba 05:00
iPad için Office Onun Fikriydi

Uzun zamandır beklenen iPad için Office, App Store’da yerini aldıktan kısa bir süre sonra 12 milyon indirmeyi geçti. Uygulamanın arkasındaki mühendislik ekibi, önceki gün katıldıkları bir Reddit panelinde Office for iPad ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bunlardan biri de eski CEO Steve Ballmer ile ilgili oldu.

Hatırlanacağı gibi bir süre önce Microsoft’un zirvesinde bir değişiklik yaşanmış, Steve Ballmer’ın yerine CEO olarak Satya Nadella gelmişti. Bu değişimin ardından şirket genelinde yaşanan yenilik rüzgarından Xbox, Windows, Windows Phone gibi pek çok iş kolu da nasiplenmişti. Ancak mühendislik ekibinin açıklamasına göre iPad için Office’de ilk adımı atan eski CEO Steve Ballmer oldu.

Office for iPad Teknik Ürün Müdürü Kaberi Chowdhury, yaptığı açıklamada “iPad için Office uygulamasını yayınlama fikri Satya (Nadella) CEO olmadan önce verilmişti. Steve Ballmer bu uygulamayı geliştirme planımızı onayladı,” dedi. Şubat ayında CEO seçilen Nadella, iPad için Office uygulamasını Mart sonunda tanıtmıştı.


Nadella, iPad için Office uygulamasını tanıtıyor.

:: iPad için Office uygulamasını kullandınız mı? Görüşleriniz neler?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPad için Office Onun Fikriydi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet balmerrın fikri olduğu kullanmak için 150 tl’lik üyelik istemesinden belli zaten.

" iPad için Office Onun Fikriydi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPad için Office Onun Fikriydi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPad için Office Onun Fikriydi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "