Okunma

Operatörlerden iPad Harekatı


22 Aralık 2010 Çarşamba 15:30
Operatörlerden iPad Harekatı

Apple çok yakın bir zamanda iPad‘i resmi olarak Türkiye pazarında satmaya başlayacak. Bu durum opeatörlerin iştahını kabartıyor. Fırsattan yararlanmak isteyen operatörler iPad’e özel ürünler ve bağlantılar sunmaya başladı.

Avea bu yarışa MicroSim kart ve özel 3G tarifeleriyle katılacağını duyurdu. Vodafone günde 1 liraya iPad‘e özel 3G tarifesini kullanıcılara sunmaya başladı.

 

 

Kampanyaların Bir Farkı Var mı?

Bu yarıştaki son kısım olan Turkcell ise iPad pastasından pay kapmak için kurumsal ve bireysel müşterilere özel iki farklı kampanya hazırladı. Operatörün hazırladığı kampanyaların bir tanesi 1 GB diğeri ise aylık 4 GB kota sunuyor. 

Üç operatörün hazırladığı kampanyalar aslında mevcut fırsatlarından pek farklı değil. Pazarlama politkası oluşturup iPad heyecanını paylaşmak isteyen firmalar bu şekilde ilgi çekmeyi hedefliyor.

:: Operatörlerin iPad kampanyasından faydalanmayı düşünüyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Operatörlerden iPad Harekatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Operatörlerden iPad Harekatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Operatörlerden iPad Harekatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "