Okunma

iPad için Photoshop beta kayıtları başladı


14 Mayıs 2019 Salı 09:46
iPad için Photoshop beta kayıtları başladı

Adobe Photoshop farklı şekillerde, mobil cihazlarda kullanılabilir olsa da uygulamanın masaüstü sürümüyle karşılaştırıldığında önemli eksiklikler ortaya çıkıyor. Geçen yıl alınan kararla birlikte Adobe, Photoshop’u iPad’e getirmeye karar vermişti. Şimdi ise iPad için Photoshop beta sürümüne dair bir açıklama yapıldı.

iPad için Photoshop beta sürümü kayıtları başladı

iPad için Photoshop için resmi bir tarih ortaya yok. Ancak beta sürüm için kayıtların başladığını açıklandı. Bunun için yapılması gereken buraya tıklayarak ilgili formu doldurmak. Tabii her başvurunun kabul edileceğine dair bir garanti olmadığını da hatırlatmak gerekiyor.

iPad için Photoshop sürümü şirket tarafından yapılan açıklamaya göre masaüstü sürüme oldukça benziyor. Masaüstünde kullanılan tüm komutlar burada da kullanılabiliyor. Masaüstünde çalışılan bir işe rahatlıkla iPad üzerinden devam edilebileceği söyleniyor.

Yeni uygulamanın resmen ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Aynı şekilde fiyatlandırma ile ilgili de bir açıklama yok. Uygulama bağımsız olarak satın alınabilir ya da Adobe’in Creative Cloud aboneliğinin bir parçası olarak kullanılabilir. Bununla ilgili net bilgiyi ilerleyen zamanda öğreneceğiz.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPad için Photoshop beta kayıtları başladı”

  1. Ercan dedi ki:

    Adobe bi sayfa yapamamış Google docs ile mi veri topluyor. Bağlantının doğruluğundan emin misiniz?

" iPad için Photoshop beta kayıtları başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPad için Photoshop beta kayıtları başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPad için Photoshop beta kayıtları başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "