iPadOS 13.1’in marifetleri ortaya çıktı


25 Eylül 2019 Çarşamba 09:59
iPadOS 13.1’in marifetleri ortaya çıktı

Apple tarafından WWDC 2019 etkinliğinde duyurulan iPadOS, her yeni sürümde daha iyi ve daha kararlı bir hale geliyor. Dün itibari ile Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde yaygınlaşan bu sistemin on parmağında on marifet bulunuyor.

iPadOS 13.1 güncellemesi marifetlerini gösterdi

Başardığı işler vasıtasıyla iPad kullanıcılarını büyülemeyi başaran iPadOS 13.1karanlık mod, klavye işlevleri, yeni çoklu görev kabiliyetleri ve tekrardan dizayn edilmiş olan ana ekranı ile gayet başarılı gözüküyor.

Resmi YouTube kanalı üzerinden çeşitli rehber videoları paylaşan Apple, yeni yazılımın işlevsel özelliklerine parmak basmış. İlk videosunda kaydırma mekanizmasının çalışma mantığını anlatan Apple, ikinci videosunda çoklu görev sistemindeki iyileştirmelerden bahsediyor.

iPadOS 13.1 güncellemesi

Buna ek olarak metin düzenlenmesi konusunda yapılan değişiklikleri de izah eden teknoloji firması, QuickPath isimli klavye işleyişini inceleyerek hızlı mesajlaşmanın yolunu arayanlara önemli bir kapı açtı.

Tamamlanması gereken işlerin süresini kısaltan sistemin diğer avantajlarını da görmek istiyorsanız aşağıdaki videodan Apple’ın bütün anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sizi QuickPath kullanımı ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.
Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

Resmen geberdi ıpad air 3 ışık hızıyla açılan siteler filmler açılmıyo açılsada yarım saat bekle ki filmi oynatsın sinir krizi geçirmek üzereyim şu an😬😬😬😬😬

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

İpad air 3 resmen geberdi kasmalar başladı safari filmleri zor açıyo oynatıyo başa sona alma çubuğu düzgün çalışmıyo sona alırken film yeniden başlıyo çift tıklamada tam ekran olayı yok baya bi düzeltilmesi gerek

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 yıl önce

İCloud Rehberiniz, Takvimleriniz veya Hatırlatıcılarınız senkronize edilmezse
“Önemli: Yükseltilmiş hatırlatıcılar, iOS ve macOS’un önceki sürümleriyle uyumlu değildir. İPhone’unuzdaki hatırlatıcıları iOS 13 ile yükseltirseniz, aynı iCloud hesabını kullanan iPad ve Mac’iniz, iPadOS ve macOS 10.15 Catalina mevcut olana kadar hatırlatıcılarınıza erişemez. Paylaşılan hatırlatıcılar, daha önceki iOS ve macOS sürümlerine sahip kullanıcılar da, yükseltme yapana kadar erişilebilir değildir. ”

" iPadOS 13.1’in marifetleri ortaya çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPadOS 13.1’in marifetleri ortaya çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPadOS 13.1’in marifetleri ortaya çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi