Okunma

iPhone 3.1 Yayınlandı! İşte Yenilikler!


09 Eylül 2009 Çarşamba 23:32
iPhone 3.1 Yayınlandı! İşte Yenilikler!

Bugün duyurulan yeni firmware sayesinde iPod Touch, iPhone 3G ve iPhone 3G S sahipleri, cihazlarından daha fazla istifade edebilecekler. Bu yeniliklerin neler olduğuna kısaca bakalım.

İşte Yenilikler

Cihazı bir bilgisayara bağladığınız iTunes üzerinden güncellemeyi yaptıktan sonra daha fazla pil performansı elde ediyorsunuz.  iPhone 3G S’te yapılan video düzenleme işlemleri, artıkdiğer uygulamalar sayesinde de gerçekleştirilebilecek.

Cihazın açılış süresi, bu güncelleme sayesinde eskisine nazaran daha da kısaldı. Tarayıcı olarak kullanılan Safari’ye daha fazla güvenlik sağlayacak özellikler kazandırıldı.

Bluetooth üzerinden sesle kontrolün yanı sıra iTunes üzerinden ikonların yerlerinin değiştirilmesi de artık mümkün.

:: iPhone’daki yenilikler sizi tatmin etti mi?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPhone 3.1 Yayınlandı! İşte Yenilikler!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu güncelleme aynı zamanda ipod touch için geçerli ve pil performansını arttırdığı ksin.

" iPhone 3.1 Yayınlandı! İşte Yenilikler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone 3.1 Yayınlandı! İşte Yenilikler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone 3.1 Yayınlandı! İşte Yenilikler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "