Okunma

iPhone 4G İntiharında Son Gelişmeler


28 Temmuz 2009 Salı 08:00
iPhone 4G İntiharında Son Gelişmeler

Foxconn iPhone 4G intiharı hikayesi devam ediyor. Konu hakkında yaşanan her yeni gelişme, olay üzerindeki spekülasyonları artırıyor. Foxconn’dan gelen son açıklama kafaları bir kez daha karıştırdı.

iPhone 4G konsept tasarımlarından biri

Foxconn yetkilileri Sun Donyang’ın daha önce de birkaç kez ürünlerin prototiplerini kaybettiğini fakat daha sonra kaybolan ürünleri bulup geri getirdiğini belirtti. Daha önce yaşanan kayıp olaylarında olduğu gibi son olayda da Foxconn’un Donyang’a karşı şiddet içerikli bir yaptırımının olmadığını belirten yetkililer kovulan güvenlik görevlisi hakkında ise bir yorum yapmaktan kaçındı.

Kaybolan iPhone 4G prototipinin halen bulunamadığını belirten Foxconn yetkilileri ürünü kimin aldığını bilmediklerini açıkladı.

Aileye ne ödendi?

Konuyla ilgili bir diğer ilginç gelişme de Donyang’ın ailesi ile ilgili oldu. Foxconn’un Donyang’ın ailesine teselli için 44 bin dolar para ödediği, ayrıca kız arkadaşına da bir adet Apple dizüstü bilgisayar verdiği belirtildi.

Foxconn yetkilileri Donyang’ın ailesine bir ödeme yapıldığını kabul ederken, ödemenin içeriğini açıklamaktan çekindi. Donyang’ın kardeşi de aileye bir ödeme yapıldığını doğruladı. Olayı araştıran polis yetkilileri ise bu ödeme konusunda bir yorum yapmayacaklarını belirttiler.

:: Foxconn bu ödemeyle kendini affettirmeye mi çalışıyor?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “iPhone 4G İntiharında Son Gelişmeler”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  güzel bişey

 2. SDN Okuru dedi ki:

  yaknda 5G de ckr xD..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  hadi canım. sürekli prototip kaybeden birisine yine de prototip mi emanet ediyorlar! hiç inandırıcı değil…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  kız arkadaşına bil apple laptop ilginç

" iPhone 4G İntiharında Son Gelişmeler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone 4G İntiharında Son Gelişmeler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone 4G İntiharında Son Gelişmeler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "