iPhone 7 için İmza Toplanıyor!


10 Ocak 2016 Pazar 06:00
iPhone 7 için İmza Toplanıyor!

Apple’ın yeni telefonu için söylentiler devam ederken, 200 binden fazla kullanıcı iPhone 7’ye gelmesi beklenen değişiklik için bir dilekçe imzaladı.

Daha önce belirttiğimiz üzere; Apple’ın kulaklık girişini değiştireceği iddia ediliyordu. 200 binden fazla kullanıcı bu durumdan pek hoşnut olmayacaklarını bildiren online bir dilekçe imzaladı. Apple’ın, bu itiraz dilekçesini dikkate alıp almayacağı ise bir soru işareti.

16-01/10/iphone-7-icin-imza-toplaniyor.jpg

İtiraz dilekçesi, büyük bir uluslararası kampanya sayesinde Apple’ı fikrinden vazgeçirmek amaçlı oluşturulmuş. Dilekçede Apple’ın müşterilerini ve dünyayı dikkate alması gerektiği söyleniyor. Kullanıcılar, kulaklık girişinin değişimi ile birlikte yeni bir maliyetle karşı karşıya kalabileceklerinden bu duruma tepkililer. Bu yüzden de standart kulaklık girişinin telefonda devam etmesi isteniyor.

Kampanyada hedeflenen sayı 210 bin olmasına karşın şu anda 227,840 kişi imza atmış durumda. Apple’ın, kullanıcıların bu tarz itiraz ve görüşlerine karşılık değişiklik yapması pek de beklenen bir olasılık gibi gözükmüyor. Sonuçları zaman içerisinde hep beraber göreceğiz.

:: Sizce Apple standart kulaklık girişi ile devam etmeli mi?
yazarMerter Kısık

Programlama ve Apple ürünleri ile yakından ilgili. Fotoğrafçılık ile uğraşan. Model uçak meraklısı Merter, haber ve özel içerikleriyle ShiftDelete.Net takipçilerine yeni içerikler sunmak için sabırsızlanıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

51 yorum - “iPhone 7 için İmza Toplanıyor!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  lan hint fakirleri apple bu alamıyacağız adamlar 4 bin tl den çıkarcaklar siz onu düşünün 🙂 ( bende bir hint fakiriyim iphone2g kullanıcısı ) 🙂

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Apple o yeni çıkışı koyar, eski kulaklığını kullanmak isteyenler içinde 150 tl ye dönüştürücü satar

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Keşke ekranda koymasa

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Sende akıl yok 500 tl MP3 dinlemek için bi cihaza verilmez akıllı telde müzik dinlemicende neyde dinlicen

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  Link verin de imzalayalım

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Bence imzalar şirketin umrunda olmaz şirketin belli radikal kuralları var 7 ye geçecekler bazı değişiklikler yapma zorunluluğundalar bunlardan biride kablosuz kulaklık iPhone çok temkinli davranışlar sergiliyor çünkü diğer markalarda hız vermeye başardılar ama ben 7 den umutluyum pile el atacaklarını düşünüyorum hali hazırda dünyanın en iyi işletim sistemini kullanıyorlar İOS u ve son olarak beklentim kamera,pil,ekran,ve tabiki cihazın kalbi olan A10

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Ben Apple in bunu tınlayacağını sanmıyorum…

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Zaten iphone'ların bataryaları günlük kullanıma zor yetiyor bir de telefondan müzik mi dinliyorsunuz ? Yıllardır müzik/radyo ihtiyacımı evde olmadığım zamanlarda ipod nano ile karşılıyorum ve halimden memnunum. 4bin TL ye telefon alanlar için 500tl lik ipod nano çok koymamalı , sonuçta onun da arkasında elma var.

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  STEVE JOBS sen varken herşey çok çok daha iyidi . Geldin Verdin Elin Gay ine şirketi . burda çok güezl bir terim kullanmak isterdim ama yayınlanmaz bu yorum . oyüzden bişey demiyorum .

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  Apple ürünleri çok tipsiz

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  kurtlu elma babanızın şirketimi cokta umurunda YAW HE HE:) bugün itiraz eden yarin yeni çıkacak şey için sabahın köründe sıraya girer ..ı

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  Üçüncü köprüye karşıyız. Üçüncü havalimanına karşıyız. Kanal İstanbul a karşıyız Marmaray. A karşıyız ben bunları tanıyorum benim ülkemde bunlardan yığınla var istemezük bekleyin adamlar bi çıkarsınlar belki hoşunuza gidecek mal bunlar ya

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  Kablosuz kulaklıklar kabloluların verdiği kaliteli sesi veremiyor. Ayıxa telefonun şarjıda tğkenecek esktradan ama böyle saçmalıklar apple için normal

 14. Ziyaretçi dedi ki:

  Applenin koyunları savunmadaaa bu koyunları ne. Yapmalı

 15. Ziyaretçi dedi ki:

  adamların pahalı 3.5mm kulaklıkları vardır dandik iphone kulaklıgını napsınlar

 16. Ziyaretçi dedi ki:

  Bizdeki elma fanboylarida daha arkasında dursun. Adamlar bizden daha ucuza alıyor tüm teknolojiyi yinede birlik olup imza veriyorlar. Bizdeki parası çok aklı yoklarda fiyat dahada artısın diyorlar.

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  Son derece haklılar. Kutudan çıkan Kulaklığı kaybettinmi apple sana kazığı dayayacak ama şimdi alternatif çok fazla ayrıca apple bilgisayar veya tabletin varsa her biri için ayrı kulaklıkmı taşıyacak insanlar. Birde tel. Şarjdayken nasıl kulaklık kullanılacak. Bence çok aptalca kulaklık girişinin değiitirilmesi.

 18. Ziyaretçi dedi ki:

  Mesele kablosuz kulaklık değil. Zaten kablosuz kulaklık vereceğini de zannetmiyorum. Kutu içeriğinden kulaklığı kaldıracak deseniz daha çok inanırım buna. Standart kulaklık girişini kaldıracaklar kulaklığa giden sesi lightning üzerinden verecekler. Alternatif kulaklıkların satışlarını da kendine yönlendirmek istiyor Apple. Diğer markalar yine Apple için kulaklık üretecektir ama Apple bunlardan da lisans ücreti alacaktır. Görüldüğü gibi sebebi tamamen duygusal.

 19. Ziyaretçi dedi ki:

  Ne kadar boş beleşci aylak varsa toplanmışlar da imza atıyorlar. Yahu adamlar teknolojik ilerleme kaydedecek onu bile engellemeye gidiyorlar. Gerçekten akıl sağlığı yerinde değil o tiplerin. Allah akıl fikir versin.

 20. Ziyaretçi dedi ki:

  Apple kablolu kulaklıkları kablosuza çevirecek aleti yapar, 300-400 dolara satar canlar sıkıntı yapmayın. Siz de seve seve alırsınız.

 21. Ziyaretçi dedi ki:

  Yazılımdaki onca sorunu görmeyip kulaklık girişinemi takılmış 200 bin kuş kafalı?

 22. Ziyaretçi dedi ki:

   bu ne yapsa yeridir 🙂

 23. Ziyaretçi dedi ki:

  Bt kulaklık yerine kulaklık bt dönüştürücü verse farklı kulaklıklarda kullanılabilir

 24. Ziyaretçi dedi ki:

  Arkadaş paran yoksa alma yani ne bu imza falan Apple ın çok umrundasınız ya

 25. Ziyaretçi dedi ki:

  yenmiş elma elinize neverirse onu tutarsınız boşuna imza toplamayın i-diot lar…

 26. Ziyaretçi dedi ki:

  İyide adam sadece kulaklık girişini değiştiriyor. Kablosuz kulaklık mevzusunu nerden çıkardınız? Artık şarj ve kullaklık tek girişden yapılacak bu kadar basit.

 27. Ziyaretçi dedi ki:

  Nasıl olsa yine alacaksınız ne fark edecek ki :))

 28. Ziyaretçi dedi ki:

  Apple size muhtaç değil, siz apple a muhtaçsınız

 29. Ziyaretçi dedi ki:

  Daha telefon tanıtımına 8 ay var bi durun

 30. Ziyaretçi dedi ki:

  Kullanıcı kitlesi(!) belli oluyor bu şekilde

 31. Ziyaretçi dedi ki:

  Apple sizimi takacak lan fakirler alamıyosunuz bari itiraz etmeyin ajsndkkdk

 32. Ziyaretçi dedi ki:

  apple batarya gibi bir soruna çözüm aramak yerine böyle antik kuntik işlerle uğraşı***** hücresel veri kısa yolu smslerde iletim raporu gibi kolayca halledilebilecek sorunları dahi çözmeye tenezzül etmiyor . iPhone 6s kullanıcısıyım

 33. Ziyaretçi dedi ki:

  İyi işte ne güzel. Ne boş işler peşindesiniz

 34. Ziyaretçi dedi ki:

  Benim bildigim tanıdıgım apple ise etmez kullanıcının ne düşündüğü apple ın cokda umrunda değildir ama ben kulaklık girişi kaldırılcaksa apple ın kablosuz kulaklık vericekse taraftarım kalkmasına kablosuz kulaklık candır can

 35. Ziyaretçi dedi ki:

  Pile de itiraz etsinler 🙂

 36. Ziyaretçi dedi ki:

  ben apple nin tarafiyim ama bluetooth kulaklik verecekse

 37. Ziyaretçi dedi ki:

  Ne mal insanlar var doğmamış çocuğa don biçiyorlar

 38. Ziyaretçi dedi ki:

  Ne gerek varki Lightning den daha güzel

 39. Ziyaretçi dedi ki:

  Apple ne zaman halki ipledi? Tasarim tamamlandiysa geri dönüş olmaz veya tanitim günü seteye uğrar.

 40. Ziyaretçi dedi ki:

  İfanlar ne yaparsa yapsın boşuna adamlar bildiğini okur yıl 2016 hücresel veri kısayolu nerde sorarım size boşuna imza işleriyle uğraşmayın.

 41. Ziyaretçi dedi ki:

  Kulaklık girißinin olmaması marifet sanki

 42. Ziyaretçi dedi ki:

  Ílq yhórúmM By Çíl£k£śHhH

 43. Ziyaretçi dedi ki:

  apple ne koyarsa koysun zaten çok satacak onun hiç sıkıntı değil şurda tanıtıma az kalmış şimdi telefonu baştan tasarlayıp yeniden kalıp çıkartıp yeniden üretime başlayacak hali yok isterseniz almayın adamın satacak müşerisi mi yok 230 bin az satar onun için önemli değil

 44. Ziyaretçi dedi ki:

  Bence kulaklık yerini kaldırmaları hata olur.

 45. Ziyaretçi dedi ki:

  G*tünüzü de yırtsanız apple  bildiğini okur !!

 46. Ziyaretçi dedi ki:

  bence gereği yok,kablosuz teknolojilere ağırlık verilmeli artık. Ancak tabi ki elinde kablolu harika kulaklıklar olan insanlar var,onlar için bir sorun teşkil ediyor. Ama kablosuz olması bence çok daha iyi olur. Kablolar deforme olabiliyor,beyaz kablolar sarardığında kötü bir görüntü oluşturuyor. Kablosuz bir kulaklık olmalı bence,ben bu konuda olumlu düşünüyorum. Ancak dediğim gibi adam 1000 lira vermiştir kablolu Beats almıştır,hakkını aramak durumunda ona da kimsenin bir şey demeye hakkı yok. Bekleyelim görelim 7'yi her ne olursa olsun alacağım çıkınca hayırlısıyla

 47. Ziyaretçi dedi ki:

  Boş işler bunlar apple kimseyi dinlemez yine kaldırır kulaklık girişini çünkü adamlar ye yaparsa yapsın yine milyonlarca satıyor

" iPhone 7 için İmza Toplanıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone 7 için İmza Toplanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone 7 için İmza Toplanıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
 2. 2 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
 3. 3 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
 4. 4 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
 5. 5 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
 6. 6 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
 7. 7 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
 8. 8 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası
 9. 9 Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama! Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!
 10. 10 Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk) Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk)