iPhone 7 ile fotoğrafçılık dersleri!


12.05.2017 15:00:00
iPhone 7 ile fotoğrafçılık dersleri!

Apple, iPhone 7 kullanıcıları için güzel bir eğitim serisi başlattı. iPhone 7 ile birlikte birbirinden güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız, bu eğitici video serisi işinize oldukça yarayacak!

Apple, iPhone 7 için fotoğrafçılık derslerine başladı!

Günlük hayatınızın en güzel karelerini yakalamak ve ölümsüzleştirmek istiyorsanız ve iPhone 7 kullanıcı iseniz, Apple‘ın fotoğrafçılık derslerini izlemenizde fayda var.

17-05/12/iphone-7-shiftdelete.jpg

iPhone 7 ile birlikte, adeta profesyonel kamerayla çekilmiş fotoğraflar elde edeceğiniz bu seri ile birlikte, bilmeniz gereken  en ince ayrıntıları öğrenebileceksiniz.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin kameraları hakkında önemli ipucularını kullanıcılarına öğreten, kısa video serisi ile birlikte biribirinden güzel fotoğrafların nasıl çekildiği hakkında ince dokunuşları görmekteyiz.

Her biri 40 saniyeden oluşan 16 adet eğtim videosu yükleyen Apple, bu videolar ile birlikte en iyi yakın çekimden, en iyi öz çekime kadar birçok kısa eğitici videoya teknoloji devinin YouTube hesabının üzerinden ulaşabilirsiniz.

:: Apple’ın bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “iPhone 7 ile fotoğrafçılık dersleri!” üzerine 13 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Aga anladikta adamlar fotografcilik kulubu diyor veya iphone fotograflri ile reklam yapiolar efektler falan filan zaten reklamlarda gorunen fotolarin cogu efektli… YANI ADAMLAR IPHONE EN IYI KAMERAYA SAHIP DEMIYOR.. ZATEN EN IYI KAMERA IPHONE DA DEIL bunu bizde biliyoruz en iyi kamera Pixel de… gunumuzde kotu kamera yok hepsi iyi goreceli olarak htc s7 ve pixel kameralari hosuma gidiyor ben s7 kullaniyorum ama pixelin kamerasi gercekten devrim.. sebebi ise diger kmeralar arasinda pek fark ayirt edilmio ama pixelin kamerasinda gozle gorulur net bir sekilde farklar ortaya cikiyor..

  2. SDN Okuru dedi ki:

   iPhone alamayıp karalayanlar klübü kursanıza siz.

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Videoda sadece parlaklığı açmış fotoğraf öğretoyormuş Bunun nesi fotoğraf ögretiyo zaten applelarda manual kamera ayarı yok bildiğimiz standart ayarlar var applelarda epple egosunu tatmin ediyo heralde hiç güleceğim yoktu…

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Çok basit bir işlerim sistemi ve iyi bir ***** daha 4000 lira etiketi..en başarılı pazarlama firması.beş para etmez cihazları çuvalla paraya satıyorlar

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Huawei den özenmek 🙂

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Yedi pılas 32 cigabayt var bende kamera nasıl çalışıyor

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Kamera uygulamasını aç yuvarlağa bas. Hahaa

  8. SDN Okuru dedi ki:

   Kıskançlar öter şimdi

  9. SDN Okuru dedi ki:

   Telefonu elinle tut :)))

  10. SDN Okuru dedi ki:

   14:10 ahahhahahahahahahah

  11. SDN Okuru dedi ki:

   Beyaz daireye bas

  Yorum yazın

  Geri bildirim