iPhone 7 Plus için en iyi kamera uygulamaları!


15.06.2017 18:00:00
iPhone 7 Plus için en iyi kamera uygulamaları!

iPhone 7 Plus kullanıcıları için güzel bir konu ile karşınızdayız. Apple‘ın kullanıcılarına sunmuş olduğu ilk çift kameralı telefon olan iPhone 7 Plus bildiğiniz üzere 2X optik yakınlaştırma özelliğine sahip.

iPhone 7 Plus için kamera uygulamaları!

2x optik yakınlaştırma sabit bir düzey olsa da, iPhone 7 Plus‘ın Telefoto objektifi sayesinde en geniş açılı fotoğraflar yakalayabilmemize olanak sağlamakta.

Üçüncü taraf uygulamalar sayesinde iPhone 7 Plus‘ın Telefoto objektifini zorlayabileceğiniz birbirinden güzel uygulamaları bu konu sayesinde inceleyebilirsiniz.

İşte karşınızda en iyi ve en kaliteli fotoğrafları çekebileceğiniz kamera uygulamaları!

17-06/15/procamera.jpg

Pro Camera

Pro Kamera uygulaması sayesinde, Vivid HDR ve Low Light Plus modlarıyla kullanıcılara sunulan en iyi kamera uygulamalarından biri olarak gösterebiliriz. 

2x optik yakınlaştırma özelliğini kullanan iPhone 7 Plus‘lar için özel olarak bir Telefoto modu bulunan bu uygulamayla birbirinden profesyonel fotoğraflar çekebileceksiniz.

17-06/15/moviepro.jpg

MoviePro

MoviePro uygulaması daha çok sinematik görüşlü videolara yönelik bir uygulama olarak geliştirilmiş. iPhone 7 Plus‘ın Telefoto objektifi ile de uyumlu bir şekilde çalışan bu uygulama sayesinde, en kaliteli geniş açılı görüntüleri yakalamaya hazır mısınız?

17-06/15/halide.jpg

Halide

Bu kamera uygulaması sayesinde, adete iPhone 7 Plus‘ınız profesyonel bir fotoğraf kamerası gibi kullanabileceksiniz. Bütün en ince kamera ayarlarını kendi eliniz ile yapacağınız bu uygulamayla en keskin ve en canlı fotoğraf karelerini yakalayabileceksiniz.

17-06/15/filmakr.jpg

Filmakr

Yaklaşık bir ay olarak ücretsiz olarak deneyebileceğiniz Filmakr uygulaması ile strok modu, raf odaklanma (önceden ayarlanmış odak noktları) modları sayesinde iPhone 7 Plus‘ın kamerasını zorlayabilirsiniz.

17-06/15/camera.jpg

Camera+

Camera+ uygulamasını her iki iPhone 7 modelinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. iPhone 7 Plus‘ın kamerasının özelliklerini en iyi şekilde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Camera+ ile en iyi fotoğrafçılık deneyimini yaşamaya hazır mısınız?

:: Siz hangi uygulamayı beğendiniz?


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “iPhone 7 Plus için en iyi kamera uygulamaları!” üzerine 7 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Ayfon kendi yazılımıyla bişeyler yapmalı.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   bohem efekti içinde olan bi uygulama öneriniz var mı?

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Birde iphone 7 içinde iyi kamera uygulamaları yayınlarmısınız?

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Hepsi ücretli tavsiye edecekseniz adam gibi ücretsiz bir program söyleyin

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Kamera donanımı başarısız yazılımı kurtarmıyor

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Yazılımı çok zayıf hiç bi ayara izin vermiyor

  Yorum yazın

  Geri bildirim