Okunma

iPhone Bir Yana Diğerleri Bir Yana


07 Ağustos 2009 Cuma 11:35
iPhone Bir Yana Diğerleri Bir Yana

Apple’ın iPhone sayesinde para bastığını düşünüyorsanız, yanılmıyorsunuz. Akıllı telefon pazarı için açıklanan rakamlar Apple’ın bu telefon ile piyasayı domine ettiği görülüyor.

Yapılan araştırmada dünya çapında akıllı telefon pazarında elde edilen toplam karın %32′si iPhone’a dolayısıyla Apple’a ait. Rakiplerini uzak ara geçen Apple’ın iPhone sayesinde bu pazarda uzun yıllar lider olacağını söylemek için kahin olmaya gerek yok.

:: iPhone’un liderliğini kaybedeceğine inanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPhone Bir Yana Diğerleri Bir Yana”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kar olarak olabilir zira daha özellikli çin markaları 150$, bilinen markalar ise 400-700$ gibi bir fiyata satılırken iphone 1200$ gibi fiyattan satılıyor. Adet olarak ise bence yüzde 3 leri geçemez. Işim gereği maddi durumu fena olmayan yüzlerce insan tanıyorum sağdece bir tanesinde iphone var. O da ilk nesil.

" iPhone Bir Yana Diğerleri Bir Yana konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Bir Yana Diğerleri Bir Yana ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Bir Yana Diğerleri Bir Yana ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "