Okunma

iPhone’da Blog Hazırlayın


21 Temmuz 2008 Pazartesi 21:00
iPhone’da Blog Hazırlayın
iPhone ile yapabileceklerinize bir de blog yönetimi ekleniyor. Yaygın olarak kullanılan içerik yönetim sistemi WordPress, hem kendi sunucusu bulunan hem de WordPress.com üzerinden yayın yapan blog’ları destekleyen iPhone uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz olarak yayınladı. Blog yönetiminde WordPress 2.5.1 ve üstü sürümleri kullananlar, artık iPhone ve iPod Touch mobil cihazlarından kendi sayfalarına resim ekleyip yazı yazabilecek ve mevcut yazılarını düzenleyebilecek. Uygulamanın ücretsiz indirme bağlantısı ise, iTunes ile girebileceğiniz App Store‘da yer alıyor.

Tanıtım Videosunu İzleyin:

Bilgi İçin: WordPress for iPhone
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" iPhone’da Blog Hazırlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’da Blog Hazırlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’da Blog Hazırlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "