Okunma

iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama


26 Ağustos 2012 Pazar 19:00
iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama

Hareket Saati


İstanbul’da toplu taşıma araçlarının hayati önem taşıdığını söyleyebiliriz. Özellikle trafiğin dolu olduğu şu günlerde deniz, metro, tramvay, tren gibi ulaşım araçlarının önemi biraz daha artıyor.

Bu araçların hemen hepsinin hareket saatleri internette yer alıyor ve arama servisinden erişilebiliyor. Fakat Hareket Saati uygulaması ile bu hizmet hem bir arada sunuluyor hem de durağa özel bilgi veriyor. Örneğin trenin yönünü seçtikten sonra size ana duraktan geçme saati yerine bineceğiniz durağı tıkladığınızda oradan geçeceği saati söylüyor, yanında da şu anki saate göre kaç dakika olduğunu belirtiyor. İndirmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın

Measured


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kameraların metreye dönüşebileceğini tahmin edebilir miydiniz? En ilginç iPhone uygulamalarından biri olarak göze çarpan Measured ile bu mümkün.

Measured, 2.99 dolar gibi bir ücrete satılıyor ve net olmasa da büyük ölçüde doğru olarak istediğiniz yerin metresini ölçüyor. Bunun için önce iPhone’u uygulamada gösterdiği şekilde kalibre etmeniz gerekiyor. Ardından istediğiniz yerin fotoğrafını çekip ölçeceğiniz yere okları koyduğunuzda size boyutlarını söyleyecektir.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın

Sparrow


Apple’ın Mac platformunda oldukça başarılı bir altyapıyla yayın yapan mail uygulaması iPhone’dan da indirilebilir durumda.

Geçtiğimiz haftalarda Google tarafından da satın alınan Sparrow, oldukça başarılı bir arayüz ve kolaylıkla iPhone’da mail hizmeti sunuyor. İstediğiniz gibi mail adreslerinizi Sparrow’a kaydederek alternatif mail hizmeti olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sparrow’un önümüzdeki dönemde Google’ın katacaklarıyla çok daha büyük güncellemelere sahip olacağını söyleyebiliriz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın

LogosQuiz


Başarılı bir oyun olan LogosQuiz, her gün etrafta binlerce gördüğümüz marka logolarına dayalı bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Türk olmasa da dünyaya malolmuş yüzlerce logo, biraz silinerek bize gösteriliyor. Biz de o logonun tamamını bilmeye çalışıp hangi marka olduğunu klavyeden giriyoruz. Yanlış girmelerin sonucunda puan kaybettiğinizin altını çizmek gerek. Oyunu oynadıktan sonra siz de hafızanızda ne kadar çok markayı bu şekilde bildiğinizi tahmin bile edemeyeceksiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın

:: Uygulamaları nasıl buldunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Logo Bulmaca Çok İyi

 2. SDN Okuru dedi ki:

  hareket saati uygulamasını appstore da göremiyorum. Geçici bir sorun yaşıyorlar sanırım. Uygulama geliştiriciler yakında tekrar dönecek dediler. Bir istanbullu için mükemmel bir uygulama. Bence iett parayla satın alsın bu uygulamayı. Kendi yaptıklarından 10 kat daha faydalı.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Cok thanx.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  waw

" iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone İçin 4 Tavsiye Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "