Okunma

iPhone için İstanbul Trafik Bilgisi


16 Ocak 2009 Cuma 13:26
iPhone için İstanbul Trafik Bilgisi

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz Turkcell Teknoloji Merkezi ziyaretinde kod geliştiren uzmanlarla yaptığımız görüşmelerde rastladığımız en ilginç yeniliklerden biri de iPhone için İstanbul‘a ait anlık trafik bilgilerinin gösterildiği uygulama oldu.

Nokia’nın bu uygulamasını izlemek için tıklayın.

iPhone’da Yoktu!


Nokia’da gayet başarılı çalışan bu uygulama,
kullanıcılarına önemli derecelerde zaman kazandırıyor.

Flash dosyalarının iPhone‘da gösterilememesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin bu hizmeti Flash tabanlı olarak sunması nedeni ile iPhone kullanıcıları, bu servisten yararlanamıyordu. Yeni ürün sayesinde bu sorun da çözülmüş olacak.

:: iPhone trafik uygulamasını bekliyor muydunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPhone için İstanbul Trafik Bilgisi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Windows mobile ile yıllardır görebiliyorum ne kadar çok seviliyor böyle cicili bicili telefonlar ve işletim sistemleri

" iPhone için İstanbul Trafik Bilgisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone için İstanbul Trafik Bilgisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone için İstanbul Trafik Bilgisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "