Okunma

iPhone için TomTom Hazır!


10 Haziran 2009 Çarşamba 08:39
iPhone için TomTom Hazır!

GPS desteği olan iPhone, uydudan aldığı konum bilgisi ile size yer tarif etme konusunda rakipleri kadar başarılı değil. Bunun da nedeni; güçlü donanım desteğini iyi bir yazılımla destekleyememesi. Varsayılan yazılım olarak gelen Google Maps, ülkemiz için yerel sonuçları güncel haritaları kullanıcılara sunma konusunda maalesef çok başarılı değil.

Videoyu İzleyin

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz için de hazırladığı başarılı navigasyon yazılımı ile adından sıkça bahsettiren TomTom, sonunda iPhone için de kullanılmaya hazır halde geldi. Aşağıdaki videoda, çok yakında App Store üzerinden indirebileceğiniz uygulamanın kullanımı hakkında bilgi bulabilirsiniz.

 #2009_06_10_tomtom_iphone.flv#

:: iPhone’u yolunuzu bulmak için kullanıyor musunuz? Forumda tartışalım.

Bilgi için: TomTom
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone için TomTom Hazır! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone için TomTom Hazır! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone için TomTom Hazır! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "