iPhone için WhatsApp’ta yeni bir özellik


01 Nisan 2020 Çarşamba 12:00
iPhone için WhatsApp’ta yeni bir özellik

WhatsApp, kullanıcıları için sürekli olarak birçok yeni özellik ve iyileştirme sunmaya devam ediyor. Yakın tarihli bir gelişmede, iPhone için popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp sürüm numarasını 2.20.40’a taşıyan yeni bir güncelleme aldı. Uygulamanın bu yeni güncellemesi, iPhone’da içerik paylaşmak için kullanışlı bir seçenek sunuyor.

Tüm iPhone kullanıcılarına sunuldu

Güncellemenin ardından, iPhone, sürüm 2.20.40 ile WhatsApp kişi önerilerini doğrudan paylaşım sayfası menüsünde gösteriyor. Kullanıcılar, listedeki herhangi bir isme dokunup gönderme seçeneğini seçerek istediği içeriği, kişilerle zahmetsizce paylaşabilecek. Güncelleme, dünyadaki tüm iPhone kullanıcıları için kullanıma sunuldu.

iPhone WhatsApp’ta paylaşma eylemi artık daha kullanışlı

iPhone için WhatsApp sürüm 2.20.40’a göre, iOS 13’te, kullanıcılar başka bir uygulamadan içerik paylaştıkça WhatsApp kişileri paylaşım sayfasında öneriler olarak gösterilecek. Önceden, paylaşım sayfasında yalnızca WhatsApp simgesi vardı. Şimdiki güncellemeye göre zaman alan bu paylaşım özelliğinde daha önce, uygulamanın paylaşım menüsünü açmak ve ardından içeriği paylaşmak için gerekli kişileri seçmek gerekiyordu. WhatsApp, iPhone cihazlarda bundan böyle kişi adını doğrudan göstereceğinden, paylaşma eylemi daha kullanışlı hale geldi.

WhatsApp, iOS 13 için güncellendi

WhatsApp v2.20.40 için App Store’daki The Changelog şöyle diyor: iOS 13‘te, başka bir uygulamadan içerik paylaştığınızda WhatsApp kişileriniz artık paylaşım sayfasında öneri olarak görünecek.

Örneğin bir görüntüyü paylaşmak isterseniz öncelikle WhatsApp kişisine dokunmanız gerekiyor. İşiniz bittiğinde, kişi ile paylaşım penceresini açan WhatsApp üzerinden fotoğrafı düzenleyebilir ve gönderebilirsiniz.

iPhone için WhatsApp sürüm 2.20.40 güncellemesini almadıysanız, iOS 13’te yeni WhatsApp paylaşım sayfasına erişebilmek için App Store’dan WhatsApp’ın en son sürüm güncellemesini kontrol edebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum - “iPhone için WhatsApp’ta yeni bir özellik”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ben iPhone kullanıyorum pro max ama bu özellik bir ara vardı sonra yok oldu çıkmıyor

 2. Anonim dedi ki:

  İnsanlar yorumlarda whatsapp androidte bu özelliğin halihazırda olduğunu söyleyerek ios u yermeye çalışmışlar 😀 Arkadaşlar bu güncelleme whatsapp a ait ios a değil.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  vardı ne diyon hacii

 4. Hunter dedi ki:

  Vardı zaten

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Telegram messenger kullanın ilk çıktığından beri var olan özellikler bunlar.

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Telegram bunu coktan yapiyordu

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ses atma mp3 paylaşma özelliği niye yok. ?

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hani tum iphone kullanicilarina sunulmustu ?

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Android de vardı zaten çok yeni bir şey değil

 10. Anonim dedi ki:

  banada gindir nasıl indirilir

 11. Anonim dedi ki:

  İyi olmuş gerekliydi.

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Evet yine androidte yıllardır olan bir özellikle karşınızdayız

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Nerde var uydurma

 13. M Ali dedi ki:

  Çok şükür beklenen özellik geldi. Androidde zaten var olan bir özellikti

" iPhone için WhatsApp’ta yeni bir özellik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone için WhatsApp’ta yeni bir özellik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone için WhatsApp’ta yeni bir özellik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "