Okunma

iPhone İçin Kablosuz Şarj Cihazı


25 Haziran 2009 Perşembe 09:17
iPhone İçin Kablosuz Şarj Cihazı

WildCharge sistemi tıpkı Palm‘ın sistemi gibi elektromanyetik bobin ile şarj işlemini gerçekleştiriyor. WildCharge eski moda şarj bağlantısı kullanıyor. Yani iPhone’u şarj edecek cihaz kablo ile elektrik prizine bağlanıyor. Şarj işlemi oldukça basit aslında. iPhone veya iTouch’ı WildCharge’ın üzerine koyuyorsunuz. Cihaz şarj işlemini hemen başlatıyor.

Şarj aleti dört küçük iletici bağlantı noktasına sahip ve otomatik olarak pozitif ve negatif şarjı düzenliyor. Telefonu cihazın üzerine nasıl yerleştirdiğinizin bir önemi yok. Birden fazla cihazı da aynı zamanda şarj edebiliyorsunuz.

WildCharge kısa devrelere ve şoklara karşı dayanıklı olarak üretilmiş. Şarj cihazının üzerini silebilir veya elinizi koyabilirsiniz. Bu durum telefonun şarj olmasını engellemiyor. WildCharge 50 dolarlık bir fiyatla satışa sunuluyor. iPod Touch için şarjlar hemen bulunabilir. iPhone içinse firmamın verdiği bilgiye göre, sipariş verebilirsiniz fakat dağıtımı için 2 yada 3 hafta beklemek zorundasınız.

:: Bu tarz bir şarj cihazı kullanmak ister misiniz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone İçin Kablosuz Şarj Cihazı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone İçin Kablosuz Şarj Cihazı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone İçin Kablosuz Şarj Cihazı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "