Okunma

iPhone Uygulama Mağazası Coştu!


29 Eylül 2009 Salı 07:35
iPhone Uygulama Mağazası Coştu!

Apple‘ın iPhone uygulama mağazası App Store, tam 2 milyar uygulama indirme sayısına ulaştı. Bu sayı, dünya genelindeki iPhone sahiplerine oranladığınızda oldukça yüksek bir sayı. iPhone’un başarısı şüphesiz ki bu sayıyı birinci dereceden etkileyen yegane faktör. fakat uygulama mağazasının da başarılı satış stratejisi ve içerik yönetimi, başarıda büyük pay sahibi.

İlk milyarlar her zaman zor olur derler. Uygulama mağazası ise, bu basamakları hiç zorlanmadan çıkmayı başardı. 2 milyarlık uygulama indirilme sayısına ulaşan mağazanın, bir sonraki hedefinin ne olacağını merak etmiyor değiliz. Zira, bu gidişle 3 milyar indirilme sayısı başlıklı haberi, yakın bir tarihte atabiliriz.

:: Uygulama mağazasını başarılı buluyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone Uygulama Mağazası Coştu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Uygulama Mağazası Coştu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Uygulama Mağazası Coştu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "