Okunma

Microsoft, iPhone için Yazılım Üretti


14 Aralık 2008 Pazar 22:20
Microsoft, iPhone için Yazılım Üretti

ppStore‘a yeni gelen ücretsiz uygulamalardan biri de, Microsoft tarafından geliştirildi. Seadragon adı verilen bu uygulama sayesinde, devasa boyutlardaki fotoğraflar iPhone ekranına sığdırılıyor. Bu ekranı, parmak hareketleriyle yakınlaştırmak ve taşımak oldukça kolay. İşin ilginç tarafı, fotoğrafların gerçekten de devasa boyutlarda olması. Kategorilere ayrılan bu fotoğraflar arasında dolaşmak, epey keyifli olacak gibi görünüyor. Aşağıda, ilk bakışta çiçeği andıran bir fotoğrafın, derinlere indikçe ne hale geldiğini adım adım göreceksiniz.

Ekran Görüntüleri


Görüntüler için tıklayın.

 

:: Microsoft’un iPhone için yazılım üretmesine ne diyorsunuz?

Bilgi için: Microsoft Livelabs
Yazan: Hakkı Alkan
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft, iPhone için Yazılım Üretti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, iPhone için Yazılım Üretti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, iPhone için Yazılım Üretti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "