Okunma

iPhone XS kullanım kılavuzundaki ilginç detay!


21 Eylül 2018 Cuma 18:22
iPhone XS kullanım kılavuzundaki ilginç detay!

Apple, 12 Eylül’de iPhone XR, XS Max ve XS ve modellerini tanıttı ve artık yeni iPhone modelleri kullanıcılarla buluşmaya başladı. iPhone XS modellerinin kullanım kılavuzunda ilginç bir detaya yer verdiği de ortaya çıktı.

iPhone XS, kılavuzunda piyasaya sunulmayan AirPower detayı!

Bugün, bir Twitter kullanıcısının yapmış olduğu paylaşım ile birlikte, XS modelleri hakkında ilginç bir detay gün yüzüne çıktı.

Kullanıcının yapmış olduğu paylaşımda gördüğümüz gibi, iPhone XS modellerinin kullanım kılavuzlarında, Apple’ın piyasaya sunmaktan vazgeçtiği AirPower‘ın nasıl kullanılacağı anlatılıyor.

Hatırlayacağınız üzere Apple, geçen yıl düzenlemiş olduğu etkinlik ile birlikte iPhone X ve iPhone 8 modellerinde kullanılabilecek olan kablosuz şarj pedini de beraberinde tanıtmıştı.

Fakat tanıtımın ardından  AirPower‘ı üretmekten vazgeçen Apple, görüyoruz ki piyasaya yeni sunduğu akıllı telefonlarının kullanım kılavuzlarında yer alan bu detayı çıkartmayı unutmuş.

Apple‘ın online mağazasında da tamamen kaldırılan AirPower‘ı kullanım kılavuzundan da çıkartmayı unutan Apple, Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazının nasıl kullanıldığı hakkında da detaylı bilgiler veriyor.

Henüz Apple‘ın yeni sunduğu iPhone modellerinin kullanım kılavuzlarında AirPower açıklamasına, yanlışlıkla mı yoksa bilerek mi yer verildiği ile ilgili resmi bir açıklamanın yapılamadığının da altını çizelim. Belkide, Apple yakın zaman içerisinde XS kullanıcılarına, kablosuz şarj cihazı ile büyük bir sürpriz de yapabilir.
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “iPhone XS kullanım kılavuzundaki ilginç detay!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    O sürprizi sittin sene bekleyin siz.

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Çok gereksiz bi icat ta ki gerçekten belli bir mesafeye kadar kablosuz şarj edene kadar

" iPhone XS kullanım kılavuzundaki ilginç detay! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone XS kullanım kılavuzundaki ilginç detay! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone XS kullanım kılavuzundaki ilginç detay! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "