Okunma

iPhone Yola 8MP Kamera ile Devam Edecek


09 Şubat 2015 Pazartesi 16:00
iPhone Yola 8MP Kamera ile Devam Edecek

Apple’ın akıllı telefonu iPhone serisi yoluna başarıyla devam ederken, şirket farklı adımlar atarak sadık müşteri kitlesini elinde tutmak için çabalıyor. Phablet geleneğine uyarak akıllı telefonlarından birini iPhone 6 Plus adıyla satışa sunan marka görünüşe göre iş kamera arayüzüne geldiğinde yakın gelecekte pek bir değişikliğe gitmeyecek.

Sektör analistlerinden biri olarak tanınan Jeff Pu, paylaştığı raporlarda sıradaki nesle ait iPhone’un (iPhone 6s ya da iPhone 7 olabilir) bir kez daha 8 megapiksellik arka yüz kamera arayüzüyle geleceğini iddia ediyor. Henüz bir sonraki iPhone’u konuşmak için erken olsa da, şimdiden benzeri söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

:: Obama iPhone’un Geleceğini Görmüş

Pu’ya göre 8 megapiksellik kamera ile yola devam edilecek ve aynı zamanda boyutlarda yeni bir değişime daha gidilmeyecek. Kamera konusundaki sabit fikrin sebebi ise, Apple’ın en büyük lens tedarikçisi ile ilgiliymiş.

:: En İyi iPhone 6 Kılıfları

Tedarikçi Lagran’ın, çok sayıdaki rakip firmanın daha yüksek MP’li kameralara talebinin azalacağını öngörmesi sonucu Apple yoluna aynı şekilde devam diyecekmiş. Yine de megapiksel değerleri sabit kalsa da (Pu’ya göre) kameraların OIS gibi özelliklerinde değişimlere gidilebilinirmiş.

:: Apple’ın sizce de kamera konusunda yeni bir devrim yapmasının vakti gelmedi mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

64 yorum - “iPhone Yola 8MP Kamera ile Devam Edecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    devir selfie devri ön kameraya az biraz yoğunlaş apple. tamam fotoğraf çekmeden pürüzsüz harika ama fotoğrafı çektiğimizde 3 kat daha pikselleşiyoruz bunu dikkate alın lütfenn

" iPhone Yola 8MP Kamera ile Devam Edecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Yola 8MP Kamera ile Devam Edecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Yola 8MP Kamera ile Devam Edecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "