Okunma

iPhone’da Başlatın iPad’de İzleyin


24 Ocak 2011 Pazartesi 11:30
iPhone’da Başlatın iPad’de İzleyin

Apple’ın mobil cihazları artık başlı başına bir sektör haline geldi. Mobil anlamda ihtiyacınız olabilecek her şeyi iOS‘li ürünlerden temin edebilmek olanaklı. Buna bir de çeşitli firmaların Apple’ın cihazlarına özel geliştirdiği üçüncü şahıs aksesuarların çeşitliliği eklenince rakiplerin işi bir hayli zorlaşıyor.

AirView

Katı tutumu nedeniyle çok eleştirilse de Apple markasını taşıyan ürünlerin albenisi ve daha da önemlisi iOS’in artık başlı başına bir tercih sebebi haline gelmesi, birçok kullanıcının iOS sınırlarının dışına çıkmak istememesi gibi bir durumu ortaya çıkarıyor.

Bu durumu çok iyi bir pazarlama stratejisine dönüştüren Apple da mobil anlamdaki en önemli gücü olan üçüncü şahıs yazılımlar ile bu durumu adeta körüklüyor. Bu doğrultuda geliştirilen son derece başarılı ve faydalı uygulamalardan biri de AirView.

AirView Nasıl Kullanılır?

Uygulama sayesinde iOS’li bir akıllı telefonda izlediğiniz videoyu farklı bir mobil cihazdan izleyebilmeniz olanaklı hale geliyor. iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu çalışan yazılımı kullanabilmek için cihazınızda iOS 4.2 ve üzeri sürümün yüklü olması gerekiyor.

Ücretsiz İndirin!

Uygulamanın nimetlerinden yararlanmak için öncelikle yayın almak istediğiniz iOS’li cihazda AirView uygulamasını çalıştırın. Sonra AirPlay üzerinden yayın göndermek istediğiniz cihazda bir video açın. Ve sonuç: video AirView üzerinden görüntülenmeye başlayacak.

Henüz fotoğrafların desteklenmediği yazılım iTunes yüklü Mac ve PC’lerde de yayın alımını destekliyor. Ayrıca program yalnızca aynı yerel ağ üzerinden yapılan bağlantılarda işlevini yerine getirebilmekte. Ücretsiz olarak indirilebilen AirView uygulamasına burada yer alan bağlantıdan erişebilirsiniz.

 

:: Uygulamayı başarılı buldunuz mu?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone’da Başlatın iPad’de İzleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’da Başlatın iPad’de İzleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’da Başlatın iPad’de İzleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "