Okunma

iPhone’da Gmail Uygulaması


18 Ağustos 2009 Salı 06:17
iPhone’da Gmail Uygulaması

Tiverias adlı bir yazılım geliştirme firması, iPhone aracılığıyla Gmail hesabına erişmeyi sağlayan yazılımı GPush’u basına duyurdu. Uygulama, Gmail hesabınıza yeni bir elektronik posta geldiğinde size anlık ileti yoluyla haber veriyor. İleti, kullanıcının tercihine göre ister mesaj sesiyle, isterse de titreşim yoluyla haberi iletiyor.

 

Uygulama iPhone ve iPod touch için iTunes App Store‘da $0.99‘dan satışa sunuldu. Uygulamanın çalıştırılabilmesi için iPhone 3.0 OS gerekiyor.

:: Cep telefonunuzu maillerinize erişmek için kullanıyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone’da Gmail Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’da Gmail Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’da Gmail Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "