Okunma

iPhone’dan Çıktı Almak Mümkün


24 Şubat 2010 Çarşamba 14:45
iPhone’dan Çıktı Almak Mümkün

Günümüzde kullanıcıların internette girmek için mobil cihazları tercih etmesi baskı alma alışkanlıklarını da değiştirdi. Bu değişikliğin farkında olan Epson ve Apple ise kullanıcıların ilgisini çekecek yeni bir uygulama tasarladılar.

Türk kullanıcılard artık faydalanabilecek

iPrint adlı bu uygulama sayesinde, iPhone ve iPod Touch sahipleri, Epson yazıcılarından kolayca çıktı alabilecek. Bir süredir App Store‘da dağıtılan bu uygulamadan artık Türk kullanıcılarda faydalanabilecek.

Bu uygulama Epson‘un Stylus Photo PX800FW, Stylus Photo PX700FW, Stylus Photo PX810FW, Stylus Photo PX710FW, Stylus Office BX600FW, Stylus SX600FW, Stylus Office BX610FW, Stylus SX610FW, Stylus SX515W, Stylus SX510W, Stylus Office BX310FN adlı modellerinden çalışıyor. Programı bu adresten indirebilirsiniz.

:: iPrint uygulamasını deneyecek misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone’dan Çıktı Almak Mümkün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’dan Çıktı Almak Mümkün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’dan Çıktı Almak Mümkün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "