Okunma

iPod Nano Güncelleniyor!


28 Şubat 2011 Pazartesi 18:20
iPod Nano Güncelleniyor!

Apple’ın medari-iftiharları arasında yer alan ve bilişim sektörünün en popüler cihazlarından biri olan iPod Nano’da bulunan bazı sıkıcı sorunların üstesinden, yeni güncelleme sayesinde geliniyor. Güncel iPod Nano’nun en önemli sorunu, kapat tuşuna basıldığında bekleme moduna geçmesi ve ancak, pili yerinden çıkarılınca kapatılabilmesi idi.

Sorunlara Veda

Artık, ekran kilitleme tuşuna belli bir süre basıldığında iPod Nano kapatılabilecek. Kullanıcıların şikayetçi olduğu ufak problemlerin üstesinden de gelinecek. Yazılım güncellemesinin, birkaç hafta içerisinde tüketicilerle buluşması bekleniyor. 

:: iPod Nano’dan şikayetçi olduğunuz sorunlar var mı?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPod Nano Güncelleniyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPod Nano Güncelleniyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPod Nano Güncelleniyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "