Okunma

IPV6 Uzmanları Biraraya Geliyor


23 Eylül 2010 Perşembe 07:00
IPV6 Uzmanları Biraraya Geliyor

Ülkemizde geniş ağ internet’in yaygınlaşması, e-devlet sürecinin hızlanması ve ulusal şebeklerin bir birine bağlanması gibi konular üzerine yoğunlaşan IPV 6 projesi için önemli bir organizasyon önümüzdeki günlerde hayata geçecek.

TÜBİTAK Kamu Kurumları Araştırma ve Geliştirme Projelerini Destekleme Programı tarafından destkelenen ulusal IPV6 protokolünün kapsamlı şekilde tartışılacağı bu organizasyon, ülkenin konuyla ilgili uzman beyinlerini biraya getirmeyi hedefliyor.

 

Uzmanlar Beyinler Yeni Fikirler İçin Buluşuyor

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi, Gazi Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi tarafından 12-13 Ocak 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte, ülkemizin IPV 6 uzmanları, projelerini tanıtacak ve birbirleriyle tanışacak.

Ortaklaşa çalışmalar için yeni platformlar ve yollar oluşturulması hedeflenen toplantıya katılmak için bu adrese başvurabilirsiniz.

:: IPV6 için yapılan yatırımları ve çalışmaları yeterli buluyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IPV6 Uzmanları Biraraya Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IPV6 Uzmanları Biraraya Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IPV6 Uzmanları Biraraya Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "