Okunma

Polisten İnternet Tehlikelidir Ziyareti


10 Şubat 2009 Salı 15:02
Polisten İnternet Tehlikelidir Ziyareti

Okul çağında ve internetle yeni tanışan çocuklar nelerle karşılaşabilecekleri konusunda tam bilinçli değil. Microsoft’un gençlerin internet kullanımıyla ilgili bir araştırmasından çıkan bu sonuç sonrasında Kuzey İrlanda polisi kendi içerisinde alarm vererek bir bilgilendirme timi oluşturmuş.


Artık okullarda eğitimi verilen konulara www de eklenecek.

Özel olarak eğitilen bu polislerin görevi şu sıralar sokaktaki suçluları yakalamaktan ziyade okulları ziyaret etmek. Ziyaret edilen okullardaki öğrencilere internette karşılaşabilecekleri tehlikeler anlatılırken, internette alışveriş yaparken dikkat etmeleri gereken noktalar da anlatılıyor.

:: Polis okulunuza gelip internetten bahsetse ne düşünürdünüz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Polisten İnternet Tehlikelidir Ziyareti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Benim en çok merak ettiğim shiftdelete neden yazıların resimlerinde hep seksi kadın resmi kullanıyor 🙂 dikkat ediyorum google ile ilgili haberlerde sarışısın bi hatun burda da polis ama biraz fantazi yapılmış 😀 ilginç doğrusu.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    tüm işiniz bitti bi bu mu kaldı diye düşünürüm.

" Polisten İnternet Tehlikelidir Ziyareti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Polisten İnternet Tehlikelidir Ziyareti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Polisten İnternet Tehlikelidir Ziyareti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "