Okunma

İş Bankası CeBIT’te Bankacılığı Tanıtıyor


06 Ekim 2010 Çarşamba 14:02
İş Bankası CeBIT’te Bankacılığı Tanıtıyor

Türkiye İş Bankası, yeni nesil ürünleriyle TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek olan CEBIT Bilişim Eurasia Fuarı‘na katıldı. Banka, İş Bankası alternatif dağıtım kanallarının yüzü olan oyuncu Mehmet Ali Alabora‘nın da yer aldığı stantını ziyarete açtı.

İş Bankası, CEBİT’teki standında self servis bankacılık ürünleri, Biyokimlik’li Bankamatik gibi ileri teknoloji bankacılık ürünlerinin yanı sıra inovatif mobil bankacılık ürünlerini de tanıtıyor.

 

 

Self Servis Bankacılık

Stantta Biyokimlik başvurusunda bulunulması, Biyokimlik‘li Bankamatik‘i kullanarak işlem yapılması, mobil bankacılık uygulamaları İşCep ve İşWap hakkında detaylı bilgi alınması ve başvuru yapılmasının yanı sıra İş Bankası’nın iPad’e özel yeni uygulaması İşPad hakkında bilgi edinilmesi ve iPadlerden oluşan videowall üzerinde oyunlar oynanabilecek.

Yeni nesil bankacılık uygulamalarının da sergilendiği İş Bankası standı 6-10 Ekim 2010 tarihleri arasında 2. Salon C32’de ziyaret edilebilecek.

:: Bankacıların teknoloji yatırımlarını beğeniyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İş Bankası CeBIT’te Bankacılığı Tanıtıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İş Bankası CeBIT’te Bankacılığı Tanıtıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İş Bankası CeBIT’te Bankacılığı Tanıtıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "