Okunma

Cisco Tablet Bilgisayarını Tanıttı


13 Ocak 2011 Perşembe 14:00
Cisco Tablet Bilgisayarını Tanıttı

Geçtiğimiz yıl iPad ile birlikte tüketicilerin ilgisini çeken tablet bilgisayarlar 2011 yılında altın çağlarını yaşayacak. Cisco, iş yaşamı için özel olarak hazırladığı Cius adlı tablet ürünüyle sektörde özel bir yere ulaşmayı hedefliyor.

Son kullanıcıdan çok kurumsal çalışanları, hedefleyen Android işletim sistemi ürün Cisco’nun İstanbul’da düzenlediği özel bir toplantıyla ülkemizde de tanıtıldı.

Şirketlere Neler Sunacak?

#2011_01_13_Cisco.mp4 #

Cius hakkında en çok merak edilenleri Cisco Turkiye Teknolojiden Sorumlu Genel Mudur Yardimcisi Hakan Erkan’a sorduk. İşte iş dünyası için özel hazırlanmış tabletin özellikleri.

:: İş yerinizde tablet PC’leri mi yoksa standart bilgisayarları mı kullanmak isterdiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Cisco Tablet Bilgisayarını Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cisco Tablet Bilgisayarını Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cisco Tablet Bilgisayarını Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "