Okunma

İş Dünyasına Yönelik Yeni Çözümler


17 Şubat 2010 Çarşamba 09:39
İş Dünyasına Yönelik Yeni Çözümler

Lenovo ThinkPad T410s, ince ve zarif bir tasarım ile birlikte mobil kullanıcılar için tam performans sağlarken, T410 ve T510 ise iş kullanıcılarına daha hızlı ve çok yönlü performans deneyimi yaşatıyor (Dünyanın En İnce Hepsi Bir Arada Bilgisayarı).

Daha yüksek verimli enerji kullanımına imkan veren T serisi dizüstü bilgisayarlar, şirketler için daha etkin IT çözümleri de sunuyor. T410s; NVidia değişken grafik kartı (paylaşımlı veya 512MB VRAM) uygulaması ile uzun süreli pil ömrü ve verimli enerji kullanımı sağlayarak yoğun bir grafik deneyimine imkan veriyor.

 

T Serisi dizüstü sistemler 9 hücreli pil sayesinde 22 saatlik bir pil ömrü sunuyor.

 

T serisi dizüstü bilgisayar modellerinde yer alan Intel Turbo Boost teknolojisi sayesinde, istenildiği takdirde otomatik ve akıllı bir biçimde performans arttırılabiliyor ve bu sayede kullanıcının iş yükünün dengelenmesine yardımcı olunuyor.

Daha fazla dokunmatik seçeneği bulunan T serisinde tek kablosuz geniş bant çözümü Qualcomm Gobi 2000 modülünün yanı sıra, geniş escape ve delete tuşları ile daha rahat bir klavye kullanımı mümkün (Lenovo IdeaPad S10-2 İnceleme).


Lenovo Enhanced Experience Sertifikası Nedir

Lenovo Windows7 Enhanced Experience sertifikasına sahip olan T410, T410 ve T510, kendileriyle denk konfigürasyona sahip olan diğer model PC’lere göre daha hızlı açılıp, kapanma özelliğine sahip. Windows XP veya Vista donanımlı diğer modeller ile karşılaştırıldığında ise %56 daha hızlı açılabiliyor ve 5 saniye gibi kısa bir süre içinde de kapanabiliyor.

:: Lenovo’nun en çok hangi diz üstü sistemini beğeniyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İş Dünyasına Yönelik Yeni Çözümler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İş Dünyasına Yönelik Yeni Çözümler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İş Dünyasına Yönelik Yeni Çözümler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "