Okunma

İş Verimliliğini Artıran Tarayıcı


09 Eylül 2009 Çarşamba 12:39
İş Verimliliğini Artıran Tarayıcı

Canon imageFORMULA DR-9050C ve imageFORMULA DR-7550C,  büyük beğeni toplayan imageFORMULA DR-9080C ve imageFORMULA DR–7580 tarayıcılarının yerine geçerken,  imageFORMULA DR-6050C, düşük hacimli üretim tarayıcısı olarak ilk kez görev yapacak.

Kullanıcıların olumlu buldukları benzersiz önden besleme ve tarayıcı çıkışı özelliğini koruyan bu ürünler, operatör kontrol panelinin daha aşağıda konumlandırılmasıyla ilgi çekiyorlar. Çalışanlara oturdukları yerde pozisyon değiştirmeden dokümanları yükleme, besleme ve yerlerinden alma imkanı vererek bu ürünler, iş verimliliğini yükseltmekle kalmıyor aynı zamanda çalışanlarının yorgunluğunu da alt düzeye indiriyor.

Cihazlar, yeni Energy Star Standartları’na tamamen uygun ve önceki modellere göre %20, başlıca rakip cihazlara göre %60 daha az enerji harcıyorlar.

 

Canon’un yeni üretim tarayıcılarının hepsinde daha yüksek verimlilik sağlayan geniş kapasiteli ve esnek doküman besleme üniteleri bulunuyor. Bunlar büyük çapta toplu dokümanları kusursuz bir şekilde besliyor ve birçok dokümanın kalınlık ve boyutunu otomatik olarak ayırabiliyor.

Bu tarayıcılar kağıdın çok kullanıldığı Finans, Sağlık, Devlet, Ulaşım ve Hizmet Büroları gibi endüstri kuruluşları için oldukça uygun. Sağlık kuruluşlarında çok rastlanan elektrokardiyogram gibi uzunlukları üç metreye varan uzun dokümanları da tarayabiliyor. Folyo Modu ayarı A1 boyutuna kadar dokümanların taranabilmesini sağlıyor.

:: En son ne zaman döküman taradınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İş Verimliliğini Artıran Tarayıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İş Verimliliğini Artıran Tarayıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İş Verimliliğini Artıran Tarayıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "