Okunma

İş Yerim Paketine 600 Bin Üye


21 Ekim 2010 Perşembe 12:35
İş Yerim Paketine 600 Bin Üye

İnternet servis sağlayıcısı TTNET iş yerleri için özel olarak sunduğu paketlerin ne kadar üyeye hitap ettiğini açıkladı. TTNET İşyerim paketi adlı tarifeler firmanın bildirmesine göre 600 bin üye tarafından kullanılıyor.

 

 

Abonelere Özel İçerikler

TTNET İşyerim kullanıcılarına özel kampanyalarda düzenleniyor. Aylık ödemeyle LOGO Start Paketi, işletmelerin satış, stok maliyet gibi günlük işlemlerini daha iyi yönetebilecekleri bir altyapı sunuyor.  

TTNET Hukuk Mevzuat Paketi, segment bazlı olarak, başta T.C. mevzuatı ve içtihatlar olmak üzere birçok hukuki bilginin güncel bilgilere işletmelerin en kolay ve en hızlı şekilde ulaşabilmelerini sağlıyor.

:: TTNET İş Yerim paketlerini hiç denedeniz mi? Hizmetten memnun musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “İş Yerim Paketine 600 Bin Üye”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Katılıyorum. Bende dolandırıldım. Hiç bir şey ispat edemiyorsun. İşin ilginç tarafı ben kabul etmedim nasılsa yine geçirdiler. Hat sahibi benim benim çocuğumdan mı onay aldılar artık…. Nasıl yaptılarsa 70 tl den az fatura gelmiyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bi kere paketin adı yanlış ben ev kullanıcısıyım beni iş yerim paketine geçirdiler dolandırıcılıktan başka birşey değil 6 ay 15 lira ödeyeceksiniz diyorlar iş yerim paketine geçiriyolar 60 – 70 lira fatura ödüyorum herkezi zorla geçirdiler hiç demesinler bu kadar iş yeri kullanıyor bizim internetimizi diye yalan hepsi ev kullanıcısı oda keyiflerinden değil tabi…

" İş Yerim Paketine 600 Bin Üye konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İş Yerim Paketine 600 Bin Üye ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İş Yerim Paketine 600 Bin Üye ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "