Okunma

İş Yerlerine Yeni Baskı Çözümleri


15 Şubat 2010 Pazartesi 10:29
İş Yerlerine Yeni Baskı Çözümleri

Dijital görüntüleme teknolojisinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan Canon, imageRUNNER 2500 ve giriş seviyesi imageRUNNER 2300 adlı yeni serilerini tanıttı

ImageRUNNER 2500 serisi, mevcut iR 2018/30 serisinin yerine geliyor. Yeni serideki cihazlar, önceki seriye göre daha yüksek hız ve daha yüksek kağıt kapasitesi sunuyor.

Uyku modundan hızla çıkabilme, 3.9 saniye gibi bir sürede ilk kopyayı verebilme, dakikada 45 sayfa baskı gibi özellikleri olduğu iddia edilen yeni seri, küçük ve orta ölçekli iş yer yerleri için uygun gözüküyor.

Serideki bu cihazlar, geniş dokunmatik ekrana sahip olmanın yanı sıra taranan görüntüleri bir USB bellek tuşuna direkt olarak gönderebilme özelliğine de sahip.

Canon’un hızlı ve taşınabilir yazıcısı imageFORMULA

imageRUNNER 2500 ve imageRUNNER 2300

Başlangıç seviyesindeki imageRUNNER 2300 serisi ise her gün renkli baskıya ihtiyaç duymayan daha küçük çalışma grupları ve şirketlere yönelik tasarlanmış.

Bu yeni cihazlar, dakikada 20 sayfaya varan baskı ve 5 satırlık LCD ekranıyla verimliliği artırmayı vaat ediyor.

Çalışma grubunun tek bir cihazı paylaşabilmesine olanak veren ağda baskı ve tarama yapma özelliğiyle de şirketlere düşük maliyetli baskı çözümü getirmesi, bu serinin önemli özelliklerinden.

:: Canon marka yazıcılardan memnun musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İş Yerlerine Yeni Baskı Çözümleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İş Yerlerine Yeni Baskı Çözümleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İş Yerlerine Yeni Baskı Çözümleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "