Okunma

iSekSek İle Çocukluğumuza Dönelim


25 Kasım 2011 Cuma 17:00
iSekSek İle Çocukluğumuza Dönelim

iSekSek adından da anlaşılacağı gibi tam bir nostalji oyunu. Bizçi çocukluğumuza götüren bu eğlenceli oyunu parmaklarınızla kullanıyorsunuz. 

Asfalt, kaldırım, toprak ve buz olarak 4 farklı zeminde, 5 farklı çizimde oynayabildiğimiz oyunda zamana karşı yarışıyoruz. Oyunu daha zevkli ve çekişmeli hale getirmek için GameCenter üzerinden arkadaşlarınızla kendinizi kıyaslayabilirsiniz.

Oyunda zaman açısından başarınızı belirleyecek en büyük etmen, parmak hızınızdan çok, her kademede taşınızı doğru bölüme en kısa sürede ve en az denemede atabilmeniz. Taş atışlarında başarısız olduğunuzda istemsizce, “Geçmişte de tutturamazdım, hala tutturamıyorum şu taşı doğru bölmeye.” dediğinizi fark edebilirsiniz. Ancak oyunu daha  zevkli hale getiriyor bu durum.

Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda 0.99 dolar karşılığında reklamları kaldırabiliriz. Reklamlar oyuna engel teşkil etmese de rahatsız olanlar, bu seçeneği kullanabilir.

Oyun adı: iSekSek | Fiyat: Ücretsiz

İndirme Linki

:: iSekSek Uygulaması Çocukluğunuzu Hatırlattı Mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “iSekSek İle Çocukluğumuza Dönelim”

  1. kuntakinte dedi ki:

    ip atlama oyunu çıkarsa bende onu indiricem

  2. li10 dedi ki:

    ios uygulaması galiba, indirdim ben biraz saçma gibi

  3. SARKAT dedi ki:

    Boş anasayfa çıkıyor

" iSekSek İle Çocukluğumuza Dönelim konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iSekSek İle Çocukluğumuza Dönelim ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iSekSek İle Çocukluğumuza Dönelim ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "