Okunma

İşinizi Geleceğe Taşıyın


04 Aralık 2014 Perşembe 14:00
İşinizi Geleceğe Taşıyın

12 ve 13 Aralık’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilenTurkcell Teknoloji Zirvesi binlerce katılımcı ve onlarca konuşmacıya ev sahipliği yaptı. Teknoloji Zirvesi’nden yaptığımız yayınlarla olay yerinden aktardığımız haber ve röportajların yanı sıra önemli konuşmalardan seçilen satır başlarını bu haberimizde tekrar derledik.

:: Teknoloji Zirvesi’den sunduğumuz haber ve röportajlar için tıklayın.

Günün ana konuşmasını gerçekleştiren Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv,Teknolojiyle İşinizi Geleceğe Taşıyın sloganıyla  mobil teknolojilerin iş hayatındaki etkisine değindi. Hatta 12 Kasım akşamı televizyonlarda yayınlanan yeni Turkcell reklam filmi de bu konuya değiniyordu.
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşinizi Geleceğe Taşıyın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşinizi Geleceğe Taşıyın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşinizi Geleceğe Taşıyın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "