Okunma

İskoçya vatandaşlık maaşı için hazır!


01 Ocak 2018 Pazartesi 23:59
İskoçya vatandaşlık maaşı için hazır!

Finlandiya, Kanada ve Kaliforniya‘nın ardından şimdi de İskoçya vatandaşlık maaşı için çalışmaların tamamlandığını ve düğmeye basacaklarını açıkladı. 2018 yılı içerisinde denemeler yapacağını belirten hükümet yetkilileri, yeterli vergi gelirine sahip olmaması yüzünden bu hareketi nedeniyle halk tarafından eleştiriliyor.

İskoçya vatandaşlık maaşı, teknolojinin işsiz bıraktığı insanlar için!

iskoçya vatandaşlık maaşı verecek sdn 2

Gelen tüm eleştirilere rağmen, ülke başbakan Nicola Sturgeon, ülke ekonomisinden halkın her kesiminin eşit yararlanması gerektiğini açıklaması süreçteki kararlılığı gösterdi.

İş gücünün makinelere devredilmesi nedeniyle işsiz kalan işçi kesimin yoğun olduğu Glasgow, Edinburgh, Fife ve Kuzey Ayrshire şehirlerinde denenecek olan bu sistem, İskoçya‘ya neler getirecek ilerleyen günlerde göreceğiz.

:: İskoçya’nın sunduğu bu imkan hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İskoçya vatandaşlık maaşı için hazır!”

  1. İsmail Yılmaz dedi ki:

    Temennim hızmetinizin dami olmasıdır

" İskoçya vatandaşlık maaşı için hazır! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İskoçya vatandaşlık maaşı için hazır! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İskoçya vatandaşlık maaşı için hazır! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "