Okunma

İşle Eğlenceyi Karıştırın


11 Ağustos 2009 Salı 10:30
İşle Eğlenceyi Karıştırın

Bu rüya gibi iş ilanlarından birincisi Masaj Müfettişliği. İşin tarifi ise 1 gün boyunca Sağlıklı Yaşam Merkezi The LifeCo’da kişiye özel olarak hazırlanacak masaj çeşitlerini denemek, hangi masajın ve masörün daha iyi olduğunu belirlemek. Bu işi alanlar, kişiye özel hazırlanan programlara göre masaj deneyimini yaşarken bütün yorgunluğunu üzerinden atma fırsatı da bulacak. 

İnsanların özel ilgi alanlarına göre iş imkanı sunan suisebak.com‘da  teklif edilen ikinci iş ise İstanbul’un önemli restoran zincirlerinden biri olan Midpoint’te “Yeme İçme Gurusu” olarak görev yapmak. Yeme İçme Gurusu, Midpoint’in İstanbul’daki restoranlarını ziyaret ederek yemek ve içki tadımı yapacak ve sonra da kolay ve hızla yaratabileceği bir blog tutarak deneyimlerini yayınlayacak.

 


Rüya gibi görünen ancak hepsi gerçek ve sahiplerini bekleyen bu dört işten birine başvurmak isteyenler www.suisebak.com adresini kullanabiliyorlar.

 

Bir diğer iş fırsatında ise moda ve güzel giyinmekle daha çok ilgilenenler suisebak.com üzerindeki “Moda Deneyicisi” işine başvurabiliyor. Kalite ve tasarımın birleştiği ünlü İngiliz mağazacılık zinciri Debenhams’ın Sonbahar – Kış 2009 sezonundaki ürünleri herkesten önce deneme fırsatıyla gelen bu işte işi alan şanslının yapması gereken Debenhams mağazasını gezmek, modanın son trendleri konusunda bilgi almak ve deneyimlerini bir blog sayfasında yayınlamak. 

İlginç ve zevkli iş teklifleri bunlarla da bitmiyor. Yukarıdaki üç işin dışında adeta tatil niteliğinde bir iş daha var: “Tatil Köyü Örnek Müşterisi“. Güzel bir tatili iş olarak yapmak isteyen adaylar 4 gün 5 gece boyunca Wow Hotels Kremlin Palace’da herşey dahil bir konseptle mekanın aktivitelerinden faydalanarak, güler yüz ve memnuniyet ile diğer otel müşterilerine örnek olmak üzere bu işe başvurabiliyorlar.

:: Hangi iş ilanına başvurmak isterdiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşle Eğlenceyi Karıştırın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşle Eğlenceyi Karıştırın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşle Eğlenceyi Karıştırın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "