Okunma

ISO ve Benzeri Dosyaları Sürücüye Çevirin


11 Ocak 2009 Pazar 13:46
ISO ve Benzeri Dosyaları Sürücüye Çevirin

ISO ve benzeri disk imaj dosyalarını sanal bir sürücü olarak kullanmayı sağlayan birçok program mevcut. WinCDEmu da bunlardan biri. Açık kaynaklı ve sistem dostu bir yazılım olan WinCDEmu‘yu indirip kurduğunuzda, sadece çift üzerine tıklayarak ISO, CUE, BIN, RAW, IMG formatlı dosyaları ya da SMB ağ paylaşımını Windows’a bir sabit disk olarak tanıtabiliyorsunuz.

Başka bir sanal sürücü programınız mevcut ise, sağ tıklayıp “Open with vmnt” seçeneğini kullanmanız yeterli. Aynı şekilde sanal sürücüyü çıkarmak için de Bilgisayarım‘da yer alan ilgili sürücüye sağ tıklayıp “Çıkar” komutunu uygulayın.

:: WinCDEmu yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : WinCDEmu
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “ISO ve Benzeri Dosyaları Sürücüye Çevirin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Daemon Tools Bence fazlasıyla bu işte başarılı

" ISO ve Benzeri Dosyaları Sürücüye Çevirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ISO ve Benzeri Dosyaları Sürücüye Çevirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ISO ve Benzeri Dosyaları Sürücüye Çevirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "