İstanbul Bilişim videosu neden silindi?


04 Temmuz 2020 Cumartesi 19:40
İstanbul Bilişim videosu neden silindi?

İstanbul Bilişim hakkında sizlerden gelen bildirimler sonrasında geçtiğimiz aylarda yöneticilerden birisi ile röportaj gerçekleştirmiştik. Ürünler neden gönderilmiyor? Paralar neden iade edilmiyor? gibi merak edilen tüm soruları İstanbul Bilişim’e yönelttik ve verilen cevapları olduğu gibi sizlerle paylaştık.

İstanbul Bilişim videosu neden kaldırıldı?

Ürünleri gönderilmeyen veya para iadesi alamayarak mağduriyet yaşayan binlerce insan bu video sayesinde son gelişmeleri öğrenme şansı buldu. Ancak aradan geçen uzun sürenin ardından videoyu yayından kaldırma kararı aldık. Bunun nedeni ise röportaj yaptığımız yöneticinin özel hayatı ihlal edilmesi.

Video silindikten sonra sizlerden gelen yüzlerce soru sonrasında videoyu neden sildiğimizi anlattığımız bir video çekmeye karar verdik. Şimdi, sözü daha fazla uzatmadan tüm detayları paylaştığımız bu video ile sizi başbaşa bırakalım.
yazarMehmet Ali Ertunç

1997 yılında Hatay’da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitimine devam ederken, 2015'den bu yana ShiftDelete.Net'te çalışıyor. Yazılım geliştirmenin yanı sıra, savunma sanayi ve havacılıkla ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
59 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

İstanbul Bilişim Konkordato ilan etti. Bu firmanın durumunu özetliyor. Firma ile ilgili sadece bir platformda 2850 şikayet varmış. Bu da durumun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor. Daha da kötüsü herkesin dediği gibi firma ürünlerin parasını alıp SATMAMAYA devam ediyor.
Ben Hakkı Bey’in kötü niyetli olduğu düşünmüyorum. Benim kendisinden ricam, birincisi daha fazla insanın mağdur olmaması için bir çalışma yapması (İlk video’dan sonra bu bence gerekli oldu), ikincisi ürün alıp mağdur olanlara yol göstermesi (protesto çekin, savcıya gidin vs…) Hakkı Bey bence başladığınız işi bu şekilde bitirmeniz çok iyi olur. Teşekkürler…

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

Lütfen sallamasınlar 3d secure ile yapılmış işlemleri banka itirazı ile iade ***** bilisim mail order ile ödeme almıyor mail order ile ödemede itiraz ile ödeme geri alınabiliyor

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

ama hakkı sen haketmişsin yorumları bu işlerin içindesin süreçler problemli bu açık hala adamları aklamaya çalışıyosun yok bankaymış yok bilmem neymiş bizde alıyoruz iade ediyoruz paramız yatıyor geri başka yerlerden

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

abi ondan önce balon oldugunu yorumlara detaylı yazdım bir ciflik bank misali ldu

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

50 bin kişiyi mağdur ve 150 milyon tl vurgun yapmışlar. Şirket sahibi olarak görünen Nurettin Yavuz ise sırra kadem basmış.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

tezgahı iyi yere açmışlar,önce olmayan malları sat,sonra paraları cukkalayıp milletin parasını kullan,senin olmayan parayla faiz yada extra geliri kullanıcılara aylar sonra dağıt anapara sana kalsın..indiragandiciler sizi..

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Sizde istanbulbililşimin dalkavukluğunu yapın durun ben sizin asla samiyetinize inanmıyorum boşsunuz olduğundan fazla hemede bilesiniz

" İstanbul Bilişim videosu neden silindi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstanbul Bilişim videosu neden silindi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul Bilişim videosu neden silindi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2