Okunma

İstanbul Caz Festivali Apple Music ile çok daha keyifli!


26 Haziran 2018 Salı 16:05
İstanbul Caz Festivali Apple Music ile çok daha keyifli!

Müzikseverler için en özel etkinliklerinden biri olan 25. İstanbul Caz Festivali başladı. Apple Music, 15 Temmuz’a kadar sürecek olan Festival için hazırladığı özel Odayı kullanıcılarına sundu.

25. İstanbul Caz Festivali Apple Music’te!

Festival için hazırlanan “25. İstanbul Caz Festivali” Odası içerisinde Festival için hazırlanmış müzik listeleri, bu sene festivalde performans gösterecek sanatçıların albümlerinin bulunduğu 2018: Öne Çıkanlar bölümü, Festivalin 25 Yılının özetlendiği albümler, Sanatçıların önde gelen En İyileri listeleri, Videolar, Radyo istasyonları ve önerilen caz listeleri bulunuyor.

25. Yılında festivali yakından takip etmek isteyen müzikseverlerin yakından takip edeceği bu özel odaya Apple Music Göz At sekmesinden ulaşılabilecek. Caz Festivali için düzenlenen öze odaya buradan ulaşabilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İstanbul Caz Festivali Apple Music ile çok daha keyifli! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstanbul Caz Festivali Apple Music ile çok daha keyifli! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul Caz Festivali Apple Music ile çok daha keyifli! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "