Okunma

İstanbul Dijitalin Merkezi Olur mu?


10 Ekim 2012 Çarşamba 14:43
İstanbul Dijitalin Merkezi Olur mu?

Dijital, teknoloji ve girişimcilik ekosistemi gün geçtikçe büyüyor. Son zamanlarda konferanslar ve etkinlikler de oldukça bereketli. Ülkemize, çok kısa geçmişte hayal bile edemeyeceğimiz isimler akın ediyor, global etkinlikler, tek tek İstanbul’a taşınıyor.

Webit fuarı da bunlardan bir tanesi. Global bir etkinlik olan ve İstanbul’da yapılan Webit 2012, bugün start aldı ve sadece Türkiye sektörünü değil, tüm dünyadan önemli isimleri bir araya getirmeye başladı.

Kongre 2 gün boyunca sürecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve BTK Başkanı Tayfun Acarer‘in açılış konuşmaları ile başlayan kongre, 2 gün boyunca sektörde şimdiye dek görülmemiş sayıda konuşmacının katılacağı birbirine paralel 7 konferans ve 100 saatten fazla konferans programı ile e-ticaretin yanı sıra mobil pazarlama, telekomünikasyon, girişimcilik, teknoloji, uygulama geliştirme, sosyal medya, e-pazarlama ve reklamcılık gibi birçok önemli alana yoğunlaşıyor.

Webit 2012, konuşmacılar, kongre programı ve geçmiş Webit etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi için http://www.webitexpo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz

:: Webit Kongresi 2012 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce İstanbul, dünyanın dijital başkenti olur mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “İstanbul Dijitalin Merkezi Olur mu?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ***** gülüyorum..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bu ülkede zaten sadece Istanbul var, geri kalan yerler tarla..

" İstanbul Dijitalin Merkezi Olur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstanbul Dijitalin Merkezi Olur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul Dijitalin Merkezi Olur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "