Okunma

İstanbul Havalimanı ile vize sisteminde büyük değişiklik!


30 Ekim 2018 Salı 16:29
İstanbul Havalimanı ile vize sisteminde büyük değişiklik!

Bildiğiniz gibi 29 Ekim 2018 tarihi itibariyle açılan İstanbul Havalimanı ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. T.C. Dışişleri Bakanlığı tarafından verilen bilgiye göre, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki E-vize kioskları 29 Ekim 2018 tarihinden itibaren kaldırılmış durumda.

İstanbul Havalimanı sonrası vize nasıl alınacak?

A ve B tipi E-vize alabilecek yabancıların mutlaka seyahatlerinden önce vizelerini veya e-vizelerini almaları gerekiyor. Çünkü yabancıların Türkiye’ye varışta E-vize alma imkanları olmayacak.

Bandrol vize uygulamasında bir değişiklik söz konusu olmazken, bandrol vize alabilen ülke vatandaşları için yapılan uygulama aynı şekilde devam edecek.

Türkiye’ye E-vize ile seyahat edebilecek yabancıların  adresinden E-vizelerini seyahatleri öncesinde alarak ülkeye giriş yapmaları gerekiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İstanbul Havalimanı ile vize sisteminde büyük değişiklik!”

  1. SiLGEC dedi ki:

    Evet

" İstanbul Havalimanı ile vize sisteminde büyük değişiklik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstanbul Havalimanı ile vize sisteminde büyük değişiklik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul Havalimanı ile vize sisteminde büyük değişiklik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "