Okunma

İstanbul yağmuru için atılan en komik tweet’ler!


27 Temmuz 2017 Perşembe 16:35
İstanbul yağmuru için atılan en komik tweet’ler!

Hepimizin de bildiği üzere bundan kısa bir süre önce Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olan İstanbul, aşırı yağışın etkisinde kalarak trajikomik anların yaşandığı bir yer haline gelmişti. Bugün ise benzer bir doğa olayı tekrar yaşanmakta ve dolayısıyla Twitter‘daki gündem tekrar aşırı yağış konulu oldu.

İstanbul yağmuru için atılan en komik tweet’ler!

Sizler için bu aşırı yağış sonrası atılan en komik tweet‘leri bir araya getirdik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu birbirinden komik tweet‘ler ile baş başa bırakalım.

17-07/27/stanbul-yagmuru-icin-atilan-en-komik-tweetler-1.jpg 17-07/27/stanbul-yagmuru-icin-atilan-en-komik-tweetler-2.jpg 17-07/27/stanbul-yagmuru-icin-atilan-en-komik-tweetler-1501173399.jpg 17-07/27/stanbul-yagmuru-icin-atilan-en-komik-tweetler-3.jpg 17-07/27/stanbul-yagmuru-icin-atilan-en-komik-tweetler-4.jpg

 

Doluya cesurca karşı koyan Atv Muhabiri beni bul.
Seni tanımak istiyorum yiğidim
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

22 yorum - “İstanbul yağmuru için atılan en komik tweet’ler!”

 1. Anonim dedi ki:

  Azap çetin olacak beyler, aman ahirete erzak bıramayı ihmal etmeyin

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Herhangi bir ozan denen o adamı da bu haber de onu yayımlayan Alperen Işıktaş denen adamı da sdn'yi de ve Herhangi bir ozan denen adamın yazdığını komik bulanıda Allah'a havale ediyorum.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  İnsanlar kudurdukça gelecek azap daha da yakınlaşıyor demektir

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Her işi siyasete bağlamayın arkadaş, her siyasi taraf kendi bakış açısıyla bakıyor tüm olaylara, felaketlere, sorunlara. Siyaset gibi küçük kavramları daha büyük olaylara bağlamayın. Allah, tüm evreni olduğu gibi dünyayı da belli bir sistemle yaratmış, birbirine bağlı sistemler. Eğer doğayı düşüncesizce değiştirirse insanoğlu bedelini öder. Allah bizden intikam almıyor, biz ettiğimizi buluyoruz. Piknik yapıp çöpünü doğaya atma, ağaçları kesme, 2 evlik yere 2 ev yapma yeşil alan da bırak, suyu kirletme, kendince gereksiz gördüğün canlılara zarar verme v.s. v.s. biraz insan ol önce.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  eskilerin rahmet dediğine biz felaket dedikçe daha kötü günlere gidiyoruz farkında mısınız? kendimize çeki düzen vereceğimize pisliğe daha çok batıyoruz. Allah hakkımızda hayırlısını versin. (amin).

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Utanmıyormusunuz diye soran sıfata soruyorum küçük yaştaki çocuklara taciz varken utandılar mı onlara sor

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Tedbir alması gereken devlet kurumları ne yapıyor ? Herşey için vatandaşın parasını gerekli, gereksiz, hesaplı, hesapsız kullanmayı bilirler ama. ülkede altyapıdan söz edemezsiniz. Lafa gelince icraat çok ama gerçekte olan birşey yok…!

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Allah yokki

 9. SDN Okuru dedi ki:

  ALLAH YOK DİN YALAN

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Zina var mini etek giyiliyo araba kullanan kadınlar var alkol kullanan var o yüzden oluyo. Eskiden olsaydı hükümette kimler varsa onlara bağlanırdı. Şimdi halka bağlanıyo. Eskiden chp cehape vardı yağmur yağmazdı ***** konuyu Allaha elçiye çevirenler birde bu açıdan baksınlar

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Akepeli belediye başkanı yeşil alan bırakmadı İstanbul da doğayı bozmayacaksın

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiye 15 yıldır hırsızlık haksızlık afeti yaşıyor zaten..

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Allah ve Elçisi ile dalga geçildiğini acaba nerden çıkardın merak ettim.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Ağlanacak halimize gülüyoruz

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Utanmıyo musunuz Allah ve elçisi ile dalga geçenleri yaymaya

 16. SDN Okuru dedi ki:

  allah böyle afetler yaşatmasın bir daha

" İstanbul yağmuru için atılan en komik tweet’ler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstanbul yağmuru için atılan en komik tweet’ler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul yağmuru için atılan en komik tweet’ler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "