Okunma

İstanbul Yarı Maratonu, yarın başlıyor!


07 Nisan 2018 Cumartesi 12:54
İstanbul Yarı Maratonu, yarın başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda düzenlenen İstanbul Yarı Maratonu yarın başlıyor. Yarın başlayacak olan etkinlik, Yarımada’da gerçekleştirilecek ve daha sağlıklı bir yaşam için koşulacak. Dünya genelinde, en iyi yarı maratonuları arasında yer alan etkinlik, bu yıl 50’yi aşkın ülkeden 8 bin çipli sporcu, daha sağlıklı bir yaşam için koşacak.

İstanbul Yarı Maratonu, yarın koşulacak

Bu yıl da düzenlenen etkinlik, Yarı Maraton, Çeyrek Maraton ve Business Maraton olarak, üç kategoriden oluşacak. Ayrıca, Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu’nda 42 elit atlet de dünya rekoru için mücadele edecek.

İstanbul Yarı Maratonu

Bu yıl düzenlenecek olan Maraton’da Vodafone, teknolojisiyle organizasyonuna destek verecek. Etkinliğin olduğu gün Vodafone, şehrin belirli bölgelerinde kuracağı Wi-Fi alanları ile de destek olacak. Bununla birlikte, “Vodafone Yanımda” uygulamasından yarı maratonla ve sağlıkla ilgili bilgilere kolay erişim imkânı sunulacak.

Vodafone’dan yarı maratona özel indirim ve fırsatlar

8 Nisan günü gerçekleşecek olan etkinlikte, katılımcılar için çeşitli markalarda indirim ve fırsatlar da olacak. Özel indirim ve fırsatlara  göre, 1 Haziran’a kadar Pinkberry’den herhangi bir boy frozen yoğurt alan Vodafone’lulara küçük boy yoğurt anında hediye edilecek. Ayrıca, tüm Juico ürünleri 8-24 Nisan tarihleri arasında Vodafone’lular için %20 indirimli olacak. Vodafone’un yarı maratona özel sunduğu marka indirim ve fırsatlarından yararlanmak isteyen abonelerin PINKBERRY veya JUICO yazıp 6666’ya göndermeleri ya da “Avantaj Cepte” uygulamasını indirmeleri yeterli olacak.

Son olarak Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da İstanbullulara Tarihi Yarımada’da bölgenin güzelliklerini yeniden keşfetme imkânı sunacak. Maratonun tamamı Kennedy Sahil Yolu’nda koşulacak ve 21 kilometrelik yarış olacak. Yenikapı Miting Alanı önünden Sirkeci istikametinde başladıktan sonra sahil hattını takip ederek Arabalı Vapur İskelesi çıkışından geri dönülecek. Yarış, aksi istikamette Bakırköy yönüne doğru ilerleyerek start noktasının yanından geçtikten ve Ottomare Palace Zeytinburnu önünden U dönüşü yaptıktan sonra Yenikapı Miting Alanı’nın önünde son bulacak. 21 kilometrelik yarış parkuru 02.00-14.00 saatleri arasında araç trafiğine kapanacak. Saat 08.45’te başlayacak yarı maratonda tüm katılımcılar için zaman sınırı 3 saat olacak.

::Spor yapıyor musunuz?




yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İstanbul Yarı Maratonu, yarın başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstanbul Yarı Maratonu, yarın başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul Yarı Maratonu, yarın başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "