Okunma

İstanbul’a Yeni İnovasyon Merkezi


09 Haziran 2009 Salı 12:12
İstanbul’a Yeni İnovasyon Merkezi

Accenture ve Oracle müşterilerine ortak çözümler geliştirmenin yanı sıra müşterilerin ihtiyaçlarını tanımlamaları ve gidermelerinde baştan sona azami desteği almalarını sağlamayı hedefleyen Oracle İnovasyon Merkezi, Oracle’ın İstanbul ofisi içerisinde bulunuyor.


Merkez’in açılışıyla ilgili düzenlenen toplantıya Accenture’ın üst düzey yöneticileri de katıldı.

İstanbul’da bu tür bir merkez açan ilk sistem entegrasyon ve teknoloji danışmanlığı şirketi olan Accenture, ABD, İngiltere, Hindistan ve İtalya’da da Oracle İnovasyon Merkezleri’nin operasyonunu yürütüyor. Merkezin İstanbul’daki ekibi de, diğer yurtdışı merkezlerdeki uzmanlarla birebir etkileşimde bulunacak ve edinilen deneyimler karşılıklı paylaşılacak. İnovasyon Merkezi, müşterilerin yüksek performanslı çözümler aradığı Müşteri İlişkileri Yönetimi, Faturalama ve Gelir Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi, Performans Yönetimi, Entegrasyon Katmanı, Dijital Hak Yönetimi gibi konularda Oracle uygulamaları ve ürünleri ile geliştirilen çözümlere odaklanacak.

:: İnovasyon deyince aklınıza ne geliyor?

Bilgi için: Oracle
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İstanbul’a Yeni İnovasyon Merkezi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstanbul’a Yeni İnovasyon Merkezi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul’a Yeni İnovasyon Merkezi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "