Okunma

İşTcell ve HP İşbirliği 2.000 TL’lik İndirim!


14 Ekim 2010 Perşembe 13:55
İşTcell ve HP İşbirliği 2.000 TL’lik İndirim!

Kurumsal müşteriler İşTcell ve HP işbirliği sayesinde, HP ürünlerinde yüzde 45’e varan indirim fırsatı ve 2 bin TL’ye yakın maliyet avantajı sağlarken, Turkcell 3G kalitesiyle mobil internete de kavuşuyor.

Turkcell’in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell ve bilgi teknolojileri şirketi HP işbirliği İşTcell’li şirketlere çok özel bir fırsat paketi sunuyor. Sektörlerinin lider firmaları sağladığı bu işbirliği ile firmaların bilgisayar donanımı ve mobil internet ihtiyaçlarını, maliyeti düşürerek tek bir pakette en uygun fiyata karşılamayı hedefliyor.

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Ofis-Bilgisayar ve Çevre Ürünleri Kataloğu çerçevesinde sunulan fırsat paketi sayesinde İşTcell’li şirketler her yeni ekonomik internet pakete 1915 TL’yi bulan fiyat avantajıyla sahip oluyor. İhtiyaç duydukları masaüstü-dizüstü, yazıcı gibi ürünleri % 45’e varan özel indirim oranları ile satın alma fırsatı bulan İşTcell üyeleri katalogdaki 4 bilgisayarın sadece kendilerine özel olma ayrıcalığına da sahip.

Fırsat Kataloğundan Kimler Yararlanabiliyor?

Kurumsal müşterilerin İşTcell Ofis-Bilgisayar ve Çevre Ürünleri Kataloğu’ndan yararlanabilmesi için İşTcell’in Cihazsız Kontratlı 3G İnternet Paketi, Kurumsal 3G Dizüstü Bilgisayar Kampanyası, Kurumsal Kontratlı 3G Modem (VINN), ya da Kurumsal 3G Multimodem kampanyalarından birinde en az bir yeni sözleşme yapması ve talep formunu doldurması gerekiyor.

3G Multimodem kampanyasına katılanlar hat başına 4 adet dizüstü ya da masaüstü bilgisayarı çok özel indirimlerle alabiliyor. Diğer kampanyalara katılanlar hat başına bir adet bilgisayar indiriminden yararlanabiliyor. En az bir bilgisayar alanlar ek olarak yazıcı fırsatından yararlanarak kazancını katlayabiliyor.

Örneğin 4 GB’lık yeni bir ekonomik internet paketi alan bir İşTcell’li firma, katalogdaki liste fiyatı 2.126TL+KDVolan, HP Elite 8000 USDT masaüstü bilgisayara % 45 indirimle 1.169TL+KDV’ye sahip olabiliyor ve tam 957 TL kazanç sağlıyor. Bir başka deyişle 4 GB’lık internet paketi 24 ay boyunca bedavaya gelmiş oluyor. (İlk 12 ay boyunca 29  TL ikinci 12 ay  boyunca 39 TL toplam 816). Kurumsal 36 Multimodem kampanyalarına katılan firmalar hat başına 4 adet ürün alabildiği için bu kazancı dörde katlayabiliyor.

Kampanyalar ve İşTcell Ofis-Bilgisayar ve Çevre Ürünleri Kataloğu ile ilgili detaylı bilgiye Turkcell İletişim Merkezleri ve www.turkcell.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

www.turkcellmedya.com

:: Turkcell ve HP’nin kampanyasından yararlanmayı düşünüyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşTcell ve HP İşbirliği 2.000 TL’lik İndirim! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşTcell ve HP İşbirliği 2.000 TL’lik İndirim! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşTcell ve HP İşbirliği 2.000 TL’lik İndirim! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "