Okunma

Turkcell’den Yazılım Fırsatı


12 Kasım 2010 Cuma 13:40
Turkcell’den Yazılım Fırsatı

Operatör firması Turkcell’in kurumsal müşterileri için oluşturduğu İşTcell platformu yeni bir hizmetini tanıttı. Yazılım firması  LOGO ile işbirliğine başlayan firma ilk etapta İşTcell’in Online Turkcell Fatura Aktarım, Mobil İmza, SMS ile Onay, Mobil Bilgi / Anket, Mobil Eğitim, Ekip Mobil, Toplu Mesajlaşma hizmetlerini tekrar düzenleyecek.

 


Özel İndirimler

Operatör firması LOGO‘nun geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Go Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise ürünlerine entegre hale getirdi. Ayrıca bu işbirliği çerçevesinde İşTcell’e üyesi firmalar LOGO’ya ait KOBİ yazılımına yüzde 20 özel indirimle sahip olabilecek. 

:: Turkcell’in hangi kurumla anlaşıp indirim sunmasını isterdiniz?

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’den Yazılım Fırsatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’den Yazılım Fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’den Yazılım Fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "