İşte 2020 iPad Pro Duvar Kağıtları!


25 Mart 2020 Çarşamba 09:45
İşte 2020 iPad Pro Duvar Kağıtları!

Apple, yeni iPad Pro serisini açıkladı, Lidar tarayıcı sensörü, daha güçlü A12Z Biyonik işlemci gibi özelliklere sahip olmasının yanında, kalvyesinin trackpade veya firmanın bahsettiği gibi izleme dörtgenine sahip olduğunu görmüştük. Neredeyse bütün yeni Apple ürünlerinde olduğu gibi, 2020 iPad Pro, yepyeni duvar kağıtlarını da kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

iPad Pro

Yeni iPad Pro duvar kağıtları

Bir 9to5Mac okuyucusu olan Dylan, iPadOS üzerinden yeni iPad Pro duvar kağıtlarını dışarıya aktardı. Karanlık ve aydınlık versiyonları buradan indirilebilir.

Yeni 11 inç iPad Pro ve 12.9 inç İpad Pro sipariş edilmeye hazır olsa da, ilk sevkiyatlar gelecek haftaya kadar yapılamayacak. Grafik tasarımcısı AR7, Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderide yeni duvar kağıtlarının sadece iPad Pro için değil, ayrıca iPhonelar ve diğer iPadler için de kullanılabilir olduğunu belirtti.

Apple Duvar Kağıdı

Bu renkli duvar kağıtları, doğrudan iPadOS 13.4 IPSW dosyasından indirildi ve AR7, bütün cihazlarla uyumlu kullanılabilecek hale getirdi.

Apple‘ın sıkıştırılmış görselleri ayrıca kırmızı,mavi ve mor vurgulara sahip bir başka bulut duvar kağıdını da içeriyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşte 2020 iPad Pro Duvar Kağıtları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte 2020 iPad Pro Duvar Kağıtları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte 2020 iPad Pro Duvar Kağıtları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "