Okunma

İşte Assassin’s Creed 2 Ordusu!


23 Mayıs 2009 Cumartesi 09:02
İşte Assassin’s Creed 2 Ordusu!

İki yıl önce çıktığında büyük beğeni toplayan Assassin’s Creed’in devamı için Ubisoft kesenin ağzını açtı. Yapımcı Sebastien Puel‘in söylediğine göre, sadece Assassin’s Creed 2 için tam 450 kişilik küçük bir ordu(!) seferber olmuş durumda.

Parti Kursalar İktidar Olur

İlk oyundan üç kat daha büyük bir ekiple çalıştıklarını belirten Puel, ilk yapıma koyamadıkları binlerce fikir olduğunu ve bunları Assassin’s Creed 2‘ye dahil edebilmek için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı.

Bu yılın sonlarına doğru mevcut konsollar ve PC için piyasaya sürülecek olan Assassin’s Creed 2’nin, Rönesans döneminde geçeceğini tekrar hatırlatalım.

Assassin’s Creed galerimizi gezdiniz mi?

:: Devam oyunundan neler bekliyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İşte Assassin’s Creed 2 Ordusu!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sabırsızlıkla bekliyoruz tadı damağımızda kaldı inşallah 2. oyun 1. kadar çabuk bitmez.

" İşte Assassin’s Creed 2 Ordusu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Assassin’s Creed 2 Ordusu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Assassin’s Creed 2 Ordusu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "