Okunma

İşte Fahrenheit’in Varisi


25 Mayıs 2009 Pazartesi 20:53
İşte Fahrenheit’in Varisi

Fransız Quantic Dream stüdyosu tarafından PlayStation 3 konsoluna özel olarak geliştirilen Heavy Rain, firmanın daha önce yaptığı Fahrenheit: Indigo Prophecy‘nin varisi niteliği taşıyor.

Hayatına bir teknoloji demosu olarak başlayan Heavy Rain, tüm ana karakterleri öldürseniz bile oyunu yine başarıyla tamamlayabileceğiniz çok ilginç ve daha önce denenmemiş bir kurguya sahip. PhysX motoruyla geliştirilen oyunun yılın son çeyreğinde oyuncularla buluşması bekleniyor.


Ekran görüntülerinin tamamı için tıklayın.

:: Fahrenheit’i oynadınız mı?

Bilgi İçin : Quantic Dream
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşte Fahrenheit’in Varisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Fahrenheit’in Varisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Fahrenheit’in Varisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "